Atbalsta iespējas

 1. Saņem atbalstu eksporta aktivitātēm līdz € 60 000 (gadā)

  Eksportē vai vēl tikai plāno apgūt jaunus tirgus? Izmanto atbalstu dalībai starptautiskajās izstādēs, konferencēs, semināros, kontaktbiržās, t.sk. digitālajās, dalībai digitālajās platformās, publicitātei medijos, mārketinga materiālu izstrādei, preču zīmes un dizainparauga izstrādei, tīmekļvietnes izstrādei, tirgus pētījumiem, dalībai nozaru asociācijās, telemārketingam un ārvalstu ekspertu piesaistei.

  Pieteikties

 2. Saņem atbalstu ražotnes vai produkta atbilstības novērtēšanai līdz € 50 000 (gadā)

  Piesakies ES struktūrfondu atbalstam, lai veicinātu uzņēmuma iekļaušanos starptautiskajā tirgū un veicinātu eksporta apjoma pieaugumu. Iespējams saņemt atbalstu kompetento iestāžu pakalpojuma izmaksas sertifikāta iegūšanai, ekspertīžu izmaksām, sertificēšanas centru un testēšanas laboratoriju pakalpojumu izmaksām. Maksimāli pieļaujamā attiecināmo izmaksu summa vienam atbalsta saņēmējam kalendārajā gadā ir ne vairāk kā 50 000 EUR ar atbalsta intensitāti 90% apmērā.

  Pieteikties

 3. Pasargā savu biznesu ar eksporta kredīta garantiju

  Ja esi eksportējošs uzņēmums, pasargā savu biznesu pret ārvalstu pircēja nemaksāšanu vai maksātnespējas riskiem. Atlīdzības maksimālais saistību apmērs par zaudējumiem, kas radušies ar vienu ārvalstu pircēju, ir 2 milj. EUR.

  Plašāka informācija

 4. Apskatiet sadarbības piedāvājumus un izvietojiet savu piedāvājumu, lai atrastu sadarbības partneri ārvalstīs

  Sadarbības piedāvājumu sadaļā apskatāmi Latvijas un ārvalstu uzņēmumu biznesa sludinājumi, turklāt Uzņēmumu sadaļā iespējams publicēt arī sava uzņēmuma profilu.

  Sadarbības piedāvājumi

  Uzņēmumi

 5. Pārlūkojiet vai iesniedziet nekustamā īpašuma komercobjektus visā Latvijā

  Pievienojiet savu vai uzņēmuma nekustamo īpašumu datubāzē! LIAA tos piedāvās ārvalstu kompānijām, kas interesējas par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību Latvijā.

  NĪ objektu karte

E-pakalpojumi

Aktualitātes