Latvijas Investīciju un attīstība aģentūras sīkdatņu politika

I Vispārīgie noteikumi

1. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA), PVN maksātāja reģistrācijas numurs: LV90001739473, adrese: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442; elektroniskā pasta adrese: pasts@liaa.gov.lv; apņemas nodrošināt LIAA tīmekļvietnes www.business.gov.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot LIAA vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļvietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā LIAA tās izmanto.

II Informācija par sīkdatnēm

3. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

5. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

IV Sīkdatņu veidi un to pielietojums

6. Mēs izmantojam divas sīkdatņu kategorijas. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

V Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes:

Nosaukums Tips Apraksts Ilgums
ARRAffinity
Nepieciešamā
Izmanto, lai sadalītu plūsmu uz vietni pa vairākiem serveriem, lai optimizētu atbildes laiku.
Sesija
ARRAffinitySameSite
Nepieciešamā
Izmanto, lai sadalītu plūsmu uz vietni pa vairākiem serveriem, lai optimizētu atbildes laiku.
Sesija
SSESS#
Nepieciešamā
Izmanto, lai nodrošinātu vietnes atsaucību.
1 diena
_ga
Statistika
Nepieciešamas, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam Google Analytics. Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā2 gadi apmeklētājs izmanto vietni.
Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti google analytics statistikā.
2 gadi
_ga_#
Statistika
Izmanto Google Analytics, lai vāktu datus par to, cik reižu lietotājs ir apmeklējis vietni, kā arī pirmās un pēdējās vizītes datumus. Nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam Google Analytics. Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti Google Analytics statistikā.
2 gadi

VI Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

7. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

8. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.business.gov.lv tīmekļvietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļvietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

VII Sīkdatņu noraidīšana

9. Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļvietnē izmantotajā sīkdatņu joslā. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Tīmekļa vietnē saglabāsies tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu

VIII Piekrišanas atsaukšana

10. Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās".

11. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu analītiskajām un mārketinga sīkdatnēm, noklikšķiniet uz attiecīgās pogas: "Atsaukt piekrišanu".

IX Politikas izmaiņas

12. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar LIAA privātuma politiku, kas atrodama LIAA tīmekļvietnes www.business.gov.lv sadaļas Noderīgi apakšsadaļā “Privātuma politika” (saite) vai sazināties ar LIAA datu aizsardzības speciālistu datu.aizsardziba@liaa.gov.lv

13. LIAA ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.business.gov.lv.