Informācijas sistēma “Valsts platforma biznesa attīstībai  “BUSINESS.GOV.LV”” (turpmāk – BUSINESS.GOV.LV), kas pieejama tīmeklī www.business.gov.lv, izmanto sīkdatnes, par to brīdinot vietnes lietotājus un apmeklētājus.

BUSINESS.GOV.LV izmanto sīkdatnes, lai pildītu 2017. gada 4. jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 399 “Valsts pārvaldes pakalpojumu uzskaites, kvalitātes kontroles sniegšanas kārtība” 23. punktā, kā arī Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantā uzlikto pienākumu iegūt apmeklētības un lietošanas statistikas, lai varētu uzlabot tīmekļvietnes lietošanas ērtumu.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datora atmiņu tīmekļvietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļvietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Izmantotās sīkdatnes var iedalīt tehnoloģiski nepieciešamās sīkdatnes, bez kurām pakalpojuma izpilde tehnoloģiski ir neiespējama vai būtiski apgrūtināta, analītiski statistiskās un sociālo tīklu sīkdatnēs.

Izmantojot BUSINESS.GOV.LV, jūs piekrītat, ka šajā tīmekļvietnē ievietotās analītiski statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai, kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti, vienkāršot un uzlabot procedūras fizisko personu labā.

Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas

Jums ir tiesības nepiekrist šādu statistisku datu veidošanai, uzkrāšanai un apstrādei, jebkurā laikā manuāli atslēdzot sīkdatņu apstrādes mehānisma lietošanu pārlūkprogrammā. Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās dzēst iespējams tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast tīmekļvietnē: www.aboutcookies.org.

 

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes

NB! Šī tabula ir izstrādes procesā.

Nosaukums Tips Apraksts Ilgums
ARRAffinity      
ARRAffinitySameSite      
_gid Statistika

Nepieciešamas, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam Google Analytics.

Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto vietni.

Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti google analytics statistikā.
24 h
_ga Statistika

Nepieciešamas, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam Google Analytics. Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā2 gadi apmeklētājs izmanto vietni.

Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti google analytics statistikā.

2 gadi