Atbalsts idejai

Piesaki savu ideju konkursā “Ideju kauss” vai pievienojies lielākajai uzņēmēju kopienai Latvijā – LIAA biznesa inkubatoriem!

11 inkubatori un 9 atbalsta vienības, kas atrodas Latvijas reģionos, kā arī Radošo industriju inkubators Rīgā sniedz atbalstu fiziskām personām, jauniem uzņēmumiem un tiem, kas veic saimniecisko darbību ne ilgāk kā trīs gadus. Inkubatori palīdzēs, gan uzsākot, gan attīstot uzņēmējdarbību: pirmsinkubācijas programma (PINK) būs piemērota, ja esi ideju autors ceļā uz savu produktu vai pakalpojumu, bet inkubācijas programma (INK) sniegs atbalstu, ja tavs uzņēmums ir jau izstrādājis produktu vai pakalpojumu un uzsācis tā virzīšanu tirgū.

Būdams inkubatora dalībnieks, varēsi izmantot ne vien bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un koprades telpas, bet INK programmā saņemt arī 50% līdzfinansējumu dažādu pakalpojumu apmaksai – dizainam, mārketinga aktivitātēm un materiāliem, prototipēšanai, telpu nomai, grāmatvedībai  un ražošanas iekārtu iegādei. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi iespējams piesaistīt līdzfinansējumu 30% apmērā.

  • € 186 milj.
    biznesa inkubatoru darbība veicinājusi to dalībnieku apgrozījumu 186 milj. apjomā
  • 2600
    atbalstītas biznesa idejas
  • 600
    uzņēmējdarbību veicinoši pasākumi gadā

Aktualitātes