Pārlekt uz galveno saturu

Enterprise Lithuania izceļ Latvijas Longenesis, Vigo Health un Ferterex

“Enterprise Lithuania” ir noteikusi desmit reģiona daudzsološākos jaunuzņēmumus, pievēršot uzmanību medicīnas tehnoloģiju risinājumiem jaunuzņēmumu vidē. Līdzās Latvijas “Longenesis”, “Vigo Health” un “Ferterex” ir izcelts Lietuvas “Aichom”, “CasZyme”, “Droplet Genomics”, “Oxipit”, kā arī Igaunijas “Synbase”, “Haut.Ai” un “Respiray”.

Šis tops ir veidots konferences Life Sciences Baltics ietvaros, kas notiek šonedēļ līdz 24. septembrim.

70 līdz 90% Baltijas veselības aprūpes tehnoloģiju un biotehnoloģiju uzņēmumu saražotās produkcijas tiek eksportēti. Igaunijas stiprā puse ir ģenētikas un iedzimtības apakšnozare, kas veido 34% no visas nozares produkcijas. Lietuva eksportē vairāk nekā 90% valstī saražoto optisko, medicīnisko un zobārstniecības instrumentu, apstarošanas iekārtu un pamatķimikāliju. Savukārt Latvija izceļas ar vismodernākajiem farmācijas pētījumiem. 83% apakšnozares produkcijas tiek eksportēti.

“Šie skaitļi ir pārliecinošs pierādījums, ka Baltijas valstīm ir izdevies pārvērst savas jaunās demokrātijas par vietām, kur intelekts, drosme un inovācijas tiek turētas godā un atalgotas,” saka “Enterprise Lithuania” vadītāja Daina Klepone.

Avots
LIAA / Labs of Latvia

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri