Atbalsta iespējas

 1. Saņem investīcijas līdz pat 10 milj. EUR

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  Ja esi dzīvotspējīgs un labi pārvaldīts lielais komersants, kura darbība ir vērsta uz ilgstspēju un energoefektīvu biznesu, un COVID-19 ir radījis negatīvu ietekmi uz tavu darbību, piesakies finansējuma saņemšanai.

  Plašāka informācija

 2. Ja esi jaunuzņēmums, saņem atbalstu 45 % apmērā augsti kvalificētu darbinieku algām

  Ja esi jaunuzņēmums, saņem 45% līdzfinansējumu de minimis atbalsta ietvaros darbinieku piesaistei! Atbalstu var izmantot augsti kvalificētu darbinieku piesaistei, kuri veic konkrētas pētniecības aktivitātes, tehnoloģisku problēmu risināšanu vai jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai tehnoloģiju izstrādi.

  Pieteikties

 3. Saņem atbalstu līdz € 5 000 dizainera pakalpojumiem jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei

  Saņem atbalstu dizainera pakalpojumam jauna produkta, procesa un stratēģijas izstrādei inovāciju ieviešanai uzņēmumā.

  Pieteikties

 4. Saņem konsultāciju par ārējo tirgu, tā likumdošanu un uzņēmējdarbības aspektiem (līdz 100 % atlaide)

  Ir neskaidri jautājumi par uzņēmējdarbību ārvalstīs? LIAA eksperti labprāt konsultēs par tādiem jautājumiem kā uzņēmuma izveide, nodokļu likumdošana, prasības produktiem ES vienotajā tirgū un ārpus tā, CE marķējuma piemērošana, ES tirdzniecības līgumu priekšrocības un publiskie iepirkumi ES valstīs.

  Saņemt konsultāciju

 5. Saņem līdz 100 % atlaidi dalībai nacionālajā stendā ārvalstīs

  Demonstrē nozares potenciālu un iepazīstini ārvalstu uzņēmumus ar saviem produktiem! LIAA rīko nacionālos stendos starptautiskajās nozaru izstādēs ārvalstīs, kur piedāvā noteikta izmēra bezmaksas laukumu, kā arī sniedz visplašāko atbalstu uzņēmumam – sagatavojoties izstādei, uzrunājot potenciālos partnerus, organizējot tikšanās un strādājot stendā.

  Meklēt pasākumu

 6. Saņem atbalstu eksporta aktivitātēm līdz € 60 000 (gadā)

  Eksportē vai vēl tikai plāno apgūt jaunus tirgus? Izmanto atbalstu dalībai starptautiskajās izstādēs, konferencēs, semināros, kontaktbiržās, t.sk. digitālajās, dalībai digitālajās platformās, publicitātei medijos, mārketinga materiālu izstrādei, preču zīmes un dizainparauga izstrādei, tīmekļvietnes izstrādei, tirgus pētījumiem, dalībai nozaru asociācijās, telemārketingam un ārvalstu ekspertu piesaistei.

  Pieteikties

 7. Apskaties sadarbības piedāvājumus un izvieto savu piedāvājumu, lai atrastu sadarbības partneri ārvalstīs

  Uzzini par importa un eksporta piedāvājumiem un sadarbības iespējām! Sadarbības piedāvājumu sadaļā apskatāmi Latvijas un ārvalstu uzņēmumu biznesa sludinājumi, turklāt Uzņēmumu sadaļā iespējams publicēt arī savu profilu.

  Sadarbības piedāvājumi

  Uzņēmumi

 8. Saņem apgrozāmo līdzekļu aizdevumu līdz 1,5 milj. EUR

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  Piesakies un saņem aizdevumu, kas kalpos kā likviditātes atbalsts saimnieciskās darbības veicējiem - komersantiem, lauksaimniekiem un zivsaimniekiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19, uz termiņu līdz 4 gadiem.

  Plašāka informācija

 9. Pārlūko vai iesniedz nekustamā īpašuma objektus

  Pievieno savu vai uzņēmuma nekustamo īpašumu datubāzē! LIAA tos piedāvās ārvalstu kompānijām, kas interesējas par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību Latvijā.

  NĪ objektu karte

 10. Atrodi pasākumu, kas palīdzēs dibināt kontaktus un attīstīties

  Iegūsti praktiskas zināšanas un vērtīgus kontaktus semināros, tīklošanās pasākumos un meistarklasēs! Tā ir iespēja iegūt praktiskas zināšanas, jaunus un vērtīgus kontaktus, kā arī informāciju par LIAA un citu iestāžu īstenotiem atbalsta pakalpojumiem uzņēmējiem.

  Meklēt pasākumu

 11. Saņem atbalstu līdz € 25 000 (līdz 85%) jauna produkta vai tehnoloģijas attīstībai

  Piesakies atbalstam jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei vai to uzlabošanai! Atbalsts tiek sniegts tehniski ekonomiskās priekšizpētes veikšanai, rūpnieciskajiem pētījumiem, eksperimentālajai izstrādei vai rūpnieciskā dizaina izstrādei, sertificēšanas un testēšanas pakalpojumiem, rūpnieciskā īpašuma tiesību nostiprināšanai.

  Pieteikties

 12. Saglabā dalību Padziļinātās sadarbības programmā

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  VID 2020., 2021., 2022. un 2023. gadā ir tiesīgs nepieņemt negatīvu lēmumu attiecībā uz padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku, ja to ir ietekmējusi COVID-19 krīze un padziļinātās sadarbības programmas dalībnieks nodrošina pierādījumus objektīvo apstākļu esībai.

  Plašāka informācija

 13. Atrodi potenciālo sadarbības partneri ārvalstīs

  Atrodi sadarbības partneri ārvalstīs! LIAA eksperti palīdzēs sameklēt partnerus uzņēmējdarbībā, pētniecībā, kā arī tehnoloģiju jomā.

  Meklēt partnerus

 14. Saņem atbalstu ražotnes vai produkta atbilstības novērtēšanai līdz € 50 000 (gadā)

  Piesakies ES struktūrfondu atbalstam, lai veicinātu uzņēmuma iekļaušanos starptautiskajā tirgū un veicinātu eksporta apjoma pieaugumu. Iespējams saņemt atbalstu kompetento iestāžu pakalpojuma izmaksas sertifikāta iegūšanai, ekspertīžu izmaksām, sertificēšanas centru un testēšanas laboratoriju pakalpojumu izmaksām. Maksimāli pieļaujamā attiecināmo izmaksu summa vienam atbalsta saņēmējam kalendārajā gadā ir ne vairāk kā 25 000 EUR ar atbalsta intensitāti 90% apmērā.

  Pieteikties

E-pakalpojumi

Aktualitātes