Pārlekt uz galveno saturu

Žurnāls INTERIOR aicina dizainerus piedalīties konkursā "VANNAS ISTABA 2022"

Tieši vannas istaba ir mūsu mājokļu relaksācijas un spēku atjaunošanas centrs. Aiz skrupulozi pārdomāta, inovatīva un ergonomiska dizaina ir nākotne! Žurnāla INTERIOR rīkotais konkurss "VANNAS ISTABA 2022" tiecas apvienot pieredzējušu un topošo arhitektu, dizaineru un dekoratoru spēkus, lai translētu aktuālākās vannas istabas iekārtošanas tendences ikvienam interesentam.

Dalība konkursā palīdzēs atklāt plašākai sabiedrībai un potenciāliem pasūtītājiem jaunus perspektīvus dizainera vārdus un talantus, mūsdienīga interjera dizaina tendences, izcelt novatoriskas idejas komfortablas vides radīšanā. Jo vairāk - konkursā tiek aicināti izmēģināt savus spēkus arī dizaina augstskolu studenti, kuri vēl tikai sāk ceļu radošajā profesijā.

Dalībniekiem ir nepieciešams iesniegt sava projekta aprakstu un augšupielādēt līdz 10 realizēta dizaina projekta fotogrāfijām vai vizualizācijām, kuras sniedz ieskatu dizaina risinājuma oriģinalitātē. Interjeram ir jābūt realizējamam un ergonomiskam, ne tikai funkcionālam, bet arī ekoloģiskam, atbilstošam nākotnes prasībām, turklāt nestandarta izvietojums un telpas plānojums ir īpaši atbalstāms.

Bezmaksas dalībai konkursā var pieteikties līdz 2022.gada 31.martam, savukārt līdzās publiskajam balsojumam pie uzvarētāju noteikšanas risināsies arī profesionālas žūrijas darbs, kas ilgs līdz 1.maijam. Iesniegtus projektus vērtēs dizaina profesionāļu komanda: žurnāla INTERIOR redakcija, ģenerālsponsors - AXOR un sponsoru pārstāvji no Villeroy&Boch, Vannas&Flīzes, Intrante Home. Uzvarētāji tiek paziņoti 5.maijā. Konkursa uzvarētājs saņems galveno balvu 500 eiro un intervija ar viņu tiks publicēta portālā www.interiormagazine.lv. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems naudas balvu 300 un 100 eiro, ka arī sava projekta publikāciju portālā.

INTERIOR ir informatīvs un izglītojošs mediju projekts par dizainu, tehnoloģijām un dzīvesveidu. Žurnāla INTERIOR drukātas versijas papildina Baltijas dizaina nozares labāko žurnālu kolekciju, savukārt kopš 2022.gada tā saturs lasītajiem ir pieejams ērtākā digitālā formātā. Portāls www.interiormagazine.lv ir vienīgais bilingvālais interjera un dizaina izdevums Baltijā, kas ik dienas publicē rakstus par aktuāliem Latvijas un ārvalstu dizaina projektiem. Tā galvenā redaktore ir praktizējoša interjera dizainere ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Lolita Freidmane.

Konkursa vizuālie materiāli: https://failiem.lv/u/b46pvzdzw

Informāciju sagatavoja Olga Dolina, Editor| INTERIOR magazine. Publicitātes vizualizācija. 

Avots
INTERIOR

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri