Pārlekt uz galveno saturu

Viktors Toropovs - SEB bankas Ilgtspējas attīstības vadītājs Latvijā

Lai koordinētā un efektīvā veidā strādātu ar ilgtspējas jautājumiem un sekmētu ekonomikas pāreju uz ilgtspējīgu attīstību, SEB banka uzticējusi Viktoram Toropovam vadīt SEB bankas ilgstpējas jomu Latvijā, kas ir jauna loma SEB bankā. V.Toropovs pievienojies arī jaunizveidotajam SEB Ilgtspējas birojam Baltijā, kur kopā ar kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas ir atbildīgi par ilgtspēju Baltijas valstīs.

Apzinoties klimata pārmaiņu būtiskumu un risināmos jautājumus iekļaušanas un daudzveidības, kā arī labas pārvaldības sekmēšanas jomās, šis vienlaikus ir stratēģisks un ļoti loģisks solis ceļā uz SEB ilgtspējas mērķu sasniegšanu. Vēlamies būt ceļa rādītāji šajā jomā - piedāvāt klientiem plašu ilgtspējīgu produktu loku, sniegt augstvērtīgu atbalstu un padomu uzņēmumiem transformācijā un, protams, nodrošināt bankas darbu atbilstoši arvien augošajām uzraudzības prasībām.

"Šobrīd ilgtspējas jautājumi ieņem nozīmīgu lomu bankas darba kārtībā - mēs redzam lielu aktivitāti no sabiedriskām organizācijām, mūsu klientiem, likumdevējiem, tirgus uzraugiem un regulatora šajā jomā. No bankas perspektīvas raugoties, mēs jau tagad katru dienu strādājam gan ar aktuālajiem klimatneitralitātes jautājumiem, gan sociālo atbildību un labu pārvaldību. Mūsuprāt, mēs varam panākt vislielāko pozitīvo ietekmi uz klimatu, sadarbojoties un palīdzot saviem klientiem un valsts ekonomikai pārejā uz ilgtspējīgu attīstību. Viktora pieredze, strādājot jaunu biznesu attīstību tehnoloģiju jomā un inovāciju ekosistēmas uzlabošanā valsts mērogā, būs īpaši noderīga jaunizveidotajā SEB Baltijas Ilgtspējas attīstības birojā," saka Ieva Tetere, SEB bankas valdes priekšsēdētāja.

Viktors Toropovs pievienojās SEB bankai kā Ilgtspējas attīstības vadītājs šī gada 2.augustā, bet iepriekš guvis bagātīgu pieredzi dažādās jomās, tai skaitā banku sektorā. Viņš ir bijis daļa no SEB bankas komandas laika posmā no 2011. līdz 2017.gadam, vadot filiāļu tīklu un Biznesa attīstības pārvaldi. Pirms tam Viktors ir vadījis filiāļu tīklu apdrošināšanas sabiedrībās "Balta" un "GE Money Banka". Pēdējos gados bijis atbildīgs par jaunu biznesu attīstību tehnoloģiju jomā, strādājot par Korporatīvās attīstības vadītāju Latvijas telekomunikāciju un tehnoloģiju uzņēmumā "Tet". Viktors Toropovs ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā.

Informāciju sagatavoja Anete Igaune, SEB bankas korporatīvās komunikācijas vadītāja. Kontakti: 26455568, anete.igaune@seb.lv. Foto: Edijs Pālens, LETA, V.Toropovs. 

Vairāk par SEB grupu Latvijā:

Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, YouTube/SEBlatvia, LinkedIn/Seb-banka-latvia

www.seb.lv

Avots
SEB

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri