Pārlekt uz galveno saturu

"Uzņēmēji mieram" kopā ar Ziedot.lv saņēmuši jau 9,5 miljonus eiro vērtus ziedojumus Ukrainas atbalstam

Kustība "Uzņēmēji mieram" kopā ar Ziedot.lv saņēmuši jau 9,5 miljonus eiro gan finansiālā, gan mantiskā izteiksmē. Ziņots, ka līdz šim uz Ukrainu ir nogādātas 1600 paletes ar precēm, kas ir vairāk nekā 50 pilnas kravas automašīnas: taktiskais apģērbs, uzkabes vestes, medicīnas preces, žņaugi, medikamenti, pārtika, higiēniskās preces un pat Latvijā ražotas metāla krāsniņas gan ēdiena gatavošanai, gan siltumam u. c.

"Uzņēmēji mieram" ir patiesi pateicīgi visiem ziedotājiem un sadarbības partneriem par sniegto atbalstu, kas ir ļāvis jau sniegt būtisku atbalstu Ukrainai cīņā par brīvību. Mēs kopā esam spējuši palīdzēt stiprināties bruņotajiem spēkiem, apgādāt slimnīcas ar vajadzīgo aprīkojumu, piegādāt ātrās palīdzības automašīnas, kā arī pārtiku un saimniecības preces iedzīvotājiem, kuriem tagad tas tik ļoti ir vajadzīgs. Aicinām ikvienu nepalikt vienaldzīgam un sniegt palīdzīgu roku Ukrainas iedzīvotājiem, kuriem tas tik ļoti ir vajadzīgs šajā brīdī, kad viņi ir spiesti pamest savas mājas un bēgt, lai pasargātu savu un savu bērnu dzīvību. Mēs esam maza, bet stipra tauta, un mūsu atbalsts ir būtisks šajā brīvības cīņā. "Uzņēmēji mieram" iestājas par brīvu un demokrātisku sabiedrību, par brīvu Ukrainu un brīvu Eiropu," apgalvo Ieva Driksna, kustības "Uzņēmēji mieram" pārstāve, piebilstot, ka, tikai apvienojot spēkus ar Ziedot.lv, bija iespējams nodrošināt tik ievērojamu kravu apjomu un tik nozīmīgu palīdzību. Atbalsts un pasaules vienotība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk, un ikviens var dot savu ieguldījumu, veicot ziedojumu šajā kontā: LV32UNLA0050024322055, biedrība "Riga TechGirls", Reģ. Nr.: LV40008250980. Ziedojuma mērķis: UznemejiMieram.

Vai veicot ziedojumu Ziedot.lv - rekvizīti ir atrodami šeit: https://www.ziedot.lv/par-ziedot-lv/rekviziti

Viens no aktīvākajiem kustības atbalstītājiem ir AS "DelfinGroup". "Mēs atbalstām Ukrainas tautu tās varonīgajā cīņā pret absolūto ļaunuma impēriju - Krievijas Federāciju. Paldies organizācijai "Uzņēmēji mieram" par iespēju sniegt šādu finansiālu atbalstu un lietu organizēšanu, lai jēgpilna palīdzība nonāktu tur, kur tā ir visvairāk vajadzīga," saka Agris Evertovskis, "DelfinGroup" valdes priekšsēdētājs. "Vēršos pie citiem Latvijas uzņēmējiem ar aicinājumu atbalstīt labdarības organizācijas Ukrainas atbalstam, piemēram, organizāciju "Uzņēmēji mieram". Mums visiem ir jāsaprot, ka ilgtspējīgs miers mūsu reģionā būs iespējams tikai pēc Krievijas pilnīgas sagrāves, tāpēc mums ir jādod viss iespējamais atbalsts, lai tuvinātos šim mērķim un to sasniegtu."

Vakar A. Evertovskis tikās ar Latvijas goda konsulu Ukrainā Oleksandru Pavenko, kura rezidence ir Slovjanskā, Doneckas apgabalā. О. Pavenko uzsver, ka ukraiņiem sniegtais atbalsts ir nenovērtējams ne tikai no praktiskā, bet arī morālā viedokļa, jo tas atbalsta ukraiņu garīgos spēkus.

Uzsāktā atbalsta iniciatīva radīta, apvienojot spēkus ar Aizsardzības ministriju un Ukrainas vēstniecību Latvijā, kā arī ar Latvijas NVO, platformu Ziedot.lv un citiem. Ziedojumi tiek vākti, lai jau tagad sniegtu praktisku palīdzību, kā arī veidotu visaptverošu koordinētu atbalsta tīklu, kas spēj sniegt tieši tādu atbalstu, kāds ir nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

Mēs atkārtoti aicinām uzņēmējus atteikties no sekundāriem izdevumiem un visas Eiropas brīvības un drošības labā ziedot, lai mazinātu vardarbības traģiskās sekas tūlīt un nekavējoties. Mēs apzināmies - visu nacionalitāšu Ukrainas iedzīvotāji šobrīd ar savām dzīvībām sargā mieru visā Eiropā, lai mūsu uzņēmumi varētu pastāvēt, strādāt un domāt par nākotni pozitīvi.

Jau tagad kustībā "Uzņēmēji mieram" apvienojušies simt uzņēmumi, kā arī individuālie uzņēmēji - Adverts, BCAP Holding, BFIN, FintechServices, Twino, Draugiem Group, Mapon, Virši-A, Desktime, TestDevLab, Daiļrade Koks, Fintech Services, Given, Grenardi, DelfinGroup, Eleving Group, Riga Consulting Group, Riga TechGirls, Madara Cosmetics, z/s "Piesaule", easyBI, Longo Group, Baltdomus, labdarības fonds "Sofi", Nutrameg, Baltic Restaurants Latvia, Autonams, Atea Global Services, CB Trans, Beetroot Lab, Prakse.lv, Arbor Medical Korporācija, Merco Links, McCANN Riga, Golin Riga, Bīdž, Duo AG, Sorainen, Eco Baltia, Elko, Cream Finance, Given Latvia, Sun Finance Group, MFIB, Rīki VP, Wrong Digital, Desktime, DelfinGroup, Eleving Group, Makit, Radiokoms, Be-with, Aira Prakse 1, Tegula, "Sils, dārza un meža tehnikas centrs", La Ronde, Groette Oddmund, z/s "Vaidelotes", Duo AG, Bauskas Dzīve, Dino Mežs, Eco Recycling, Riga Consulting Group, Movingscreens, Svaigi, Baltdomus, Oakland LV, Lenora M, KLX, Scand Direct, Industriālo krāsu apgāds, Apneri, Izglītības pasākumi, H 220, Deep White, LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūts un daudzi citi.

Pievienojies un palīdzi!

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro sagādās pārtiku un medikamentus tiem civiliedzīvotājiem, arī bērniem, kuri ir palikuši Ukrainā.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro palīdzēs viesmīlīgāk uzņemt bēgļu ģimenes Latvijā un nogādāt tās drošībā.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro atbalstīs Ukrainas armiju un valsts pārvaldi.

● Tava uzņēmuma ziedotie eiro ļaus vēl efektīvāk atbalstīt brīvprātīgos Ukrainas zemessargus.

#AtbalstiUkrainu 🇺🇦 #StandWithUkraine #UznemejiMieram

Avots
Riga TechGirls / Uzņēmēji mieram

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri