Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistē norisināsies BiSMART rīkotā konference, kas veltīta finanšu nozarei

Finanses ir viena no tām nozarēm, kas tehnoloģiju ietekmē piedzīvo strauju transformāciju. Šī procesa iespaidā izmaiņas ikdienas dzīvē piedzīvo ne vien finanšu institūcijas, fintech kompānijas, tirdzniecības un pārdošanas jomā esošie, bet arī parastais pircējs. E-risinājumi gudrai un efektīvai finanšu pārvaldībai, finanšu automatizācija, fintech un alternatīvie finanšu risinājumi modernā uzņēmumā, centrālo banku digitālā nauda. Šīs ir tikai dažas no tēmām, kuras tiks apskatītas 26.oktobrī biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotajā tiešsaistes konferencē "Finanšu nozare".

Konferenci kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš ieskicēs finanšu nozares nākotni, norādot uz tehnoloģijām, kas galvenokārt virzīs pārmaiņas šajā jomā. Kā pārvaldīt finanses mūsdienīgi un kāda būs finanšu pārvaldības nākotne uzņēmumā, atklās PwC nodokļu pārvaldības un grāmatvedības nodaļas vadītāja Sanita Ansone. Ar jaunāko sociālās atbildības un ilgtspējīgas attīstības pārskatu, konkrētāk apskatot finansēšanas un investīciju ilgtspējas jomu, iepazīstinās SAP partnera Msg Global Solutions vadītājs Markus Vogels (Markus Vogel). Kādi e-risinājumi nepieciešami efektīvākam darbam finanšu sektorā, pastāstīs SK ID Solutions globālā biznesa attīstības vadītāja Sanita Meijere. Kas ir IT drošības kultūra un kādēļ tā vajadzīga katrai organizācijai, tai skaitā finanšu nozarē, skaidros Corporate Solutions grupas biznesa attīstības vadītājs Imants Felsbergs. Par agrīno brīdināšanas sistēmu un kāda nozīme tai ir finanšu nozarē, stāstīs Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa. Ar ko sākt, automatizējot uzņēmuma finanses, atbildi sniegs Digital Mind partneris un risinājumu arhitekts Māris Miezītis. Kādi fintech un alternatīvie darījumu finansēšanas risinājumi pieejami uzņēmumiem Latvijā, atklās Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons. Ar ko īsti sākt, digitalizējot un automatizējot biznesa procesus, atbildi sniegs Agile Finance Advisors valdes locekle Ilze Palmbaha. Kas ir un kā darbosies centrālo banku digitālā nauda, pastāstīs Latvijas Bankas padomes locekle Zita Zariņa.

Reģistrēties konferencei īpaši aicinām uzņēmumu vadītājus, finanšu direktorus un galvenos grāmatvežus, banku, līzingu, kredītu, apdrošināšanas, grāmatvedības un audita uzņēmumu īpašniekus, vadītājus un augstāko menedžmentu.

Konference "Finanšu nozare" norisināsies tiešsaistē. Reģistrētie dalībnieki to varēs vērot bismart.lv, kā arī BiSMART Facebook kontā. Kā ierasts lektoriem būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus, kā arī saņemt konsultācijas un ieteikumus.

Informāciju sagatavoja Keitija Krastiņa, keitija@bismart.lv. Publicitātes foto: BiSMART vadītājs Juris Kabakovs.

Avots
BiSMART

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri