Pārlekt uz galveno saturu

Tallink publicē pirmos jaunā kuģa MyStar interjera dizaina attēlus

Tallink Grupp šodien publicēja pirmos interjera attēlus savam jaunākajam kuģim MyStar, kas pašlaik tiek būvēts Rauma Marine Constructions (RMC) kuģu būvētavā Raumā, Somijā. Videi draudzīgākā LNG jeb ar sašķidrināto dabasgāzi darbināmā kuģa MyStar interjera dizainu izstrādājusi pazīstamā Somijas interjera dizaina aģentūra dSign Vertti Kivi & Co.

Komentējot MyStar interjera attēlu publicēšanu plašākai auditorijai, Tallink Grupp valdes locekle Piret Mürk-Dubout sacīja:

"Ar prieku aicinām ikvienu apskatīt un iepazīt brīnišķīgo interjeru uz mūsu jaunākā kuģa MyStar, kas ir mūsu galvenais stratēģiskais projekts, pie kura esam strādājuši kopš 2019.gada rudens. Pēc kuģa kristībām un nolaišanas ūdenī šīs vasaras izskaņā, esam nonākuši līdz vienam no aizraujošākajiem būvniecības projekta gaitas posmiem, kad soli pa solim jaunās ceļotāju koncepcijas un pārsteidzoši kuģu interjeri sāk atdzīvoties jau realitātē. Ar lielu nepacietību gaidām, kad kuģis tiks pabeigts un varēsim uzņemt pasažierus uz MyStar klāja 2022.gadā, lai iegūtu jūras ceļojumu pieredzi jaunā kvalitātē un piedzīvotu visu, ko piedāvās MyStar - peldošs izklaides un iepirkšanās centrs, kas atbilst mūsdienu ceļotāja daudzveidīgajām vajadzībām."

Salīdzinot ar pašreizējo Tallink flotes flagmani Megastar, uz kuģa MyStar būs pieejamas jaunas publiskās zonas. Klientu plūsma uz kuģa, pasažieru uzkāpšana un nokāpšana ir veidota tā, lai process noritētu vēl raitāk un ergonomiskāk. Pasažieriem, kas ceļo kopā ar ģimenēm, iepirkšanās entuziastiem, biznesa un atpūtas ceļotājiem ir izveidotas speciālas sabiedriskās zonas un risinājumi.

Katra zona uz kuģa ir unikāla, un to dizaina mērķis ir radīt īpašu sajūtu krāsu, apgaismojuma un virsmas materiālu ziņā.

dSign Vertti Kivi & Co galvenais dizaineris un izpilddirektors Vertti Kivi sacīja:

"Mēs izvēlējāmies Baltijas jūras skaistumu kā galveno kuģa interjera dizaina tēmu - stāstu, kas tiek izstāstīts, izmantojot ekskluzīvas zemūdens video un fotoattēlu kompilācijas. Katra publiskā zona uz kuģa atspoguļo savu unikālo raksturu un atmosfēru, kas radīts, izmantojot dažādus kontrastējošus virsmas materiālus, jaunu krāsu paleti, ekskluzīvi kuģim radītas mēbeles, kā arī drosmīgus apgaismojuma risinājumus. No jaunatklātajiem vizuālajiem materiāliem var patiesi sajust MyStar garu. Esam ļoti gandarīti par visu koncepciju un lepojamies, ka spējam pacelt kuģa interjera dizainu jaunā līmenī."

Kuģa sirds, protams, ir veikals Traveller Superstore, kura dizaina un izmantošanas vēstījumā ir rūpes par katru klientu, kā arī luksusa veikala atmosfēra. Lielveikala centrā tiks izbūvēta jauna atvērtā stacija, kurā būs pieejami preču paraugi. Iepirkšanās veikalā sniegs iespējas iepazīt dažādus piedāvājumus, tostarp atklāt Ziemeļvalstu stūrīti, kurā tiek demonstrēti vietējie produkti un dizaina preces.

Izmantojot dažādus vizuālos elementus un tēmas, interjera dizains demonstrē Baltijas jūras skaistumu un aicina ikvienu ceļotāju pamanīt un lolot Baltijas jūras unikalitāti, saudzēt tās vidi un kultūras mantojumu.

Tallink jaunākā ātrgaitas kuģa pabeigšana plānota 2022.gada pavasarī, kad MyStar sāks kursēt starp Tallinu un Helsinkiem. Kopā ar Tallink otru ātrgaitas kuģi Megastar, tie no 2022.gada veidos ilgtspējīgāko transporta savienojumu starp Igauniju un Somiju.

Vairāk par MyStar interjera koncepcijas izstrādi lasiet dizaina aģentūras dSign Vertti Kivi & Co galvenā dizainera Vertti Kivi rakstā šeit: https://en.tallink.com/blog-mystar/-/blogs/interior-design-of-mystar-is-progressing.

MyStar vizuālo materiālu fotogalerija apskatāma šeit: https://www.dropbox.com/sh/t7kykn67uqg0ua9/AAC56otDiPCN4Rh7tklqzDnIa?dl=0

Informāciju sagatavoja Esēnija Zīriņa, Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, AS Tallink Latvija. Publicitātes foto. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri