Pārlekt uz galveno saturu

Šogad iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju” sāksies 21. aprīlī un ilgs sešus mēnešus

Šā gada 21. aprīlī Latvijā tiek turpināta tradīcija apvienot valsts pārvaldes darbiniekus un uzņēmējus iniciatīvas “Ierēdnis ēno uzņēmēju” ietvaros. Ekonomikas ministrija ir uzrunājusi ierēdņus un valsts pārvaldes darbiniekus pieteikties iniciatīvai līdz š.g. 8. martam. Uzņēmēji no š.g. 8.-31. martam mājaslapā https://ierednieno.org/ varēs izvēlēties konkrētas ierēdņu vakances pēc to atbildības jomām.

Arī šogad ar iniciatīvas palīdzību aicinām valsts pārvaldes darbiniekus iedziļināties reālā uzņēmēja ikdienā. Un ne vienu dienu gadā vien, bet aicinu patiesi iedziļināties uzņēmējdarbības norisē, apzināt problemātiskos jautājumus un rast risinājumu. Valsts iestāžu pienākums ir pastāvīgi uzlabot uzņēmējdarbības vidi un sagatavot tādus atbalsta pasākumus, kas sekmētu uzņēmumu izaugsmi, inovāciju attīstību, konkurētspējas un eksporta spējas kāpumu, kā arī sniegt atbalstu tikai Latvijas tirgū strādājošiem uzņēmumiem,” uzsver ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Šogad ēnošana sāksies 21. aprīlī un pēc pirmās tikšanās dalībnieki ir aicināti sadarboties sešus mēnešus, meklēt labākos risinājumus uzņēmējam aktuāliem jautājumiem, lai organizētu atkārtotu tikšanos septembrī vai oktobrī, kad plānota ieguvumu novērtēšana.

Dalība iniciatīvā “Ierēdnis ēno uzņēmēju” ir uzņēmēja papildu iespēja saņemt individuālu konsultāciju. Uzņēmējs iniciatīvas laikā var pieteikt savu ideju vai problēmjautājumu un nepastarpināti piedalīties tā risināšanā sadarbībā ar atbildīgo valsts pārvaldes darbinieku.  Uzņēmējs var izvēlēties “ēnošanai” vairākus ierēdņus, kuri vienlaicīgi apmeklēs uzņēmumu. Dalība iniciatīvā ir arī lieliska iespēja valsts pārvaldes darbiniekam iepazīties ar uzņēmēja pieredzi un izaicinājumiem, kā arī novērtēt savas iestādes veidotā regulējuma piemērošanu praksē. 

 Iniciatīva “Ierēdnis ēno uzņēmēju” notiek sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas Biznesa savienību (LBS) un Junior Achievement Latvia.

Plašāka informācija par iniciatīvu, tās norisi iepriekšējo gados, kā arī pieteikšanos šā gada pasākumam publcēta “Ierēdnis ēno” mājaslapā.

Informāciju sagatavoja Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. Kontakti: prese@em.gov.lv, 67013193. Publicitātes vizualizācija. 

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri