Pārlekt uz galveno saturu

SEB banka aicina uzņēmumus pieteikties Izaugsmes programmai

Turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, SEB banka jau septīto reizi izsludina pieteikšanos Izaugsmes programmai, kas sniedz iespēju Latvijas uzņēmumiem bez maksas teju sešu mēnešu garumā pilnveidot zināšanas un prasmes tādās jomās kā izaugsmes domāšana, klientu izzināšana, inovācijas, mārketings un produktu vadība, kā arī mūsdienīga finanšu plānošana un ilgtspēja. Dalībai programmā uzņēmumi var pieteikties līdz 27.februārim.

Izaugsmes programmas ietvaros 12-15 ambicioziem uzņēmumiem būs iespēja gan vietēja, gan starptautiska mēroga ekspertu un mentoru vadībā strādāt pie sava produkta, pakalpojuma vai koncepta idejas attīstības, kā arī pie procesu izmaiņām, kas var palīdzēt uzņēmumam straujāk augt.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: "Lai arī izaugsme ir viens no biznesa dzīves cikliem, tomēr nereti praksē uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, rodas grūtības sasniegt iecerēto mērķi. Ne vienmēr tas ir finansiālu iemeslu dēļ, reizēm pietrūkst zināšanas par biznesa procesiem, aktualitātēm vai arī profesionāls skats no malas. Tāpat arī pasaulē nemitīgi notiek ekonomiskas, sociālas, tehnoloģiskas un citas pārmaiņas, ko jāprot gudri izmantot savā labā. Ticam, ka Latvijas uzņēmumi ir konkurētspējīgi ne vien Latvijas mērogā, bet arī ārvalstīs, tāpēc, lai palīdzētu to sekmēt, turpinām īstenot Izaugsmes programmu, kas guvusi ļoti labu novērtējumu no esošajiem tās absolventiem. Aicinu ikvienu uzņēmumu, kurš vēlas īstenot savu izaugsmes potenciālu, izmantot iespēju bez maksas gūt vērtīgu pieredzi, zināšanas un ieteikumus no vietēja un starptautiska mēroga profesionāļiem. Jo vairāk mums būs veiksmīgu uzņēmēju, jo turīgāka būs valsts un tās iedzīvotāji."

Šogad Izaugsmes programmu SEB banka īsteno sadarbībā ar inovāciju vadības uzņēmumu "Helve". Tā līdzdibinātāja un vadošā partnere Līva Pērkone uzsver: "Strauji augošu un ambiciozu uzņēmumu vadītājiem vienmēr ir būtiski turpināt attīstīt savas zināšanas, jo mainās gan tirgus, gan patērētāju paradumi. Izaugsmes programmas pamatā ir teorijas līdzsvarošana ar praktisku piemēru izpēti, gūstot iespēju apgūt labāko pieredzi no jaunuzņēmumiem un citiem izciliem nozares ekspertiem, apsvērt jaunu risinājumu, pieeju un tehnoloģiju ieviešanu savā ilgtermiņa darbībā."

Kā atzīst Oņega Circene, A/S "Roga-Agro" padomes priekšsēdētāja, dalība Izaugsmes programmā palīdzēja uzņēmuma idejai kļūt par skaidru mērķi un uzsākt to īstenot. "Programmai pieteicāmies, jo vēlējāmies iegūt zināšanas un pārliecību, ka mūsu ideja par jauna produkta ražošanu ir īstenošanas vērta. Programmas norises laikā sapratām, ka iespējas ir plašas un mūsu ideja gūst atbalstu. Rezultātā esam gatavi radīt labu un pieprasītu produktu, balstoties ne vien uz līdzšinējo pieredzi, bet arī izmantot jauniegūtās zināšanas un kontaktus. Esam arī uzsākuši darbu pie tā, lai jau šogad laistu tirgū pirmos produktus."

Izaugsmes programma paredzēta Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem ar vismaz divu gadu pieredzi uzņēmējdarbībā un vismaz 200 000 eiro apgrozījumu gadā. Kopš 2018.gada Izaugsmes programmu absolvējuši jau 59 Latvijas uzņēmumi, bet vēl 12 uzņēmumi uzsākuši sestās kārtas noslēdzošo posmu.

Programmas lekcijas, darbnīcas un individuālās sesijas norisinās attālināti, sniedzot iespēju piedalīties no jebkuras vietas Latvijā vai ārvalstīs. Programmas laikā ar dalībniekiem individuālu sesiju formātā sadarbosies programmas galvenais mentors Viesturs Sosārs. Mentors kopā ar programmas komandu atbalstīs uzņēmumus biznesa idejas attīstībā, lai izveidotu konkrētu aktivitāšu plānu, ko realizēt jau programmas laikā un pēc tās. Izaugsmes programmas lekcijas būs pieejamas ikvienam interesentam tiešsaistē, savukārt darba semināri, mentoru atbalsts un individuālās sesijas būs pieejamas tikai programmas dalībniekiem.

Vairāk par Izaugsmes programmu: https://www.seb.lv/izaugsmes-programma

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2021.gada 31.decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 3 304 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā - 2 682 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 15 500 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com

Informāciju sagatavoja Elīna Neimane, Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja. Kontakti: 26861570, elina.neimane@seb.lv. Publicitātes foto: SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Avots
SEB

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri