Pārlekt uz galveno saturu

Printful komandai pievienojas TripAdvisor finanšu direktors Ernsts Tenisens

Draugiem Group uzņēmuma Printful valdei pievienojies vēl viens neatkarīgs valdes loceklis Ernsts Tenisens (Ernst Teunissen), TripAdvisor finanšu direktors.

Pirms pievienošanās TripAdvisor komandai Ernsts Tenisens bija finanšu direktors uzņēmumā Cimpress, kur viņš palīdzēja palielināt ieņēmumus no 500 miljoniem līdz 1,5 miljardiem ASV dolāru. Cimpress ir māteskompānija uzņēmumiem, kas speciālizējas personalizētu produktu ražošanā, tostarp Vistaprint, Pixart Printing un ExaPrint.

"Esam pagodināti, ka mūsu komandai pievienojies tik augsta līmeņa profesionālis ar zināšanām pieprasījumdrukas nozarē un pieredzi publiskos uzņēmumos. Vēl viena neatkarīga valdes locekļa pievienošanās komandai spēcinās Printful attīstību," komentē Dāvis Siksnāns, Printful izpilddirektors un līdzdibinātājs.

Ernsts Tenisens strādās kā uzņēmuma revīzijas komitejas loceklis un konsultēs akcionārus un vadības komandu finanšu un stratēģiskos jautājumos. Viņa plašā starptautiskā pieredze kā publiskā uzņēmuma TripAdvisor finanšu direktoram noderēs Printful, formulējot turpmākos stratēģiskos virzienos, attīstot korporatīvās pārvaldības prakses un gatavojoties potenciāliem kapitāla tirgus darījumiem.

"Ar lielu prieku pievienojos Printful komandai tik aizraujošā uzņēmuma attīstības posmā. Uzņēmums ir radījis iespaidīgu e-komercijas platformu ar lieliskiem produktiem un biznesa modeli. Uzskatu, ka Printful ir un būs liela nozīme e-komercijā," skaidro Ernsts Tenisens.

Tenisenam ir pieredze finanšu nozarē arī kā investīciju bankas Morgan Stanley izpilddirektoram un Deutsche Bank investīciju nodaļas vadītājam telekomunikāciju un plašsaziņas līdzekļu nozarē. Papildus tam, Ernsts Tenisens ieguvis izglītību biznesa administrācijā Nīderlandē un Oregonas Universitātē ASV.

Turpmāk Printful Inc. valdē darbosies seši valdes locekļi - uzņēmuma izpilddirektors Dāvis Siksnāns, ražošanas vadītāja Zane Levša, investora Bregal Sagemount pārstāvis Adams Fullers, valdes priekšsēdētājs Lauris Liberts, kā arī neatkarīgie valdes locekļi Nils Melngailis un Ernsts Tenisens.

Printful ir Latvijas pirmais "vienradzis" - uzņēmums, kas novērtēts vairāk nekā 1 miljarda ASV dolāru vērtībā. Printful automātiski saņem, sagatavo un piegādā pasūtījumus tiešsaistes veikalu vārdā un pircējiem visā pasaulē pieejami vairāk nekā 300 dažādi produkti. Printful Inc. meitasuzņēmums Printful Latvia 2020.gadā apgrozīja 47,2 miljonus eiro, kā arī samaksāja nodokļus 5 miljonu eiro vērtībā. Printful komandā Latvijā strādā gandrīz 600 profesionāļi, un uzņēmumā kopumā strādā vairāk nekā 1800 cilvēki.

Informāciju sagatavoja Jānis Palkavnieks. Publicitātes foto: Ernsts Tenisens. 

Avots
Printful

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri