Pārlekt uz galveno saturu

Notiks forums "5G Techritory"

No 22. līdz 25. novembrim Rīgā ceturto reizi notiks Eiropas vadošais 5G ekosistēmas forums "5G Techritory". Tas gan klātienē, gan digitāli pulcēs vairāk nekā 200 Eiropas, Āzijas un ASV 5G jomas ekspertu un politikas veidotāju. 

Foruma tēma šogad ir “5G patiesā vērtība”. Eiropas Savienībai turpmākajos gados paredzot digitalizācijai piešķirt 300 miljardus eiro, foruma dalībnieki diskutēs par to, kā sadarbojoties visjēgpilnāk un efektīvāk izmantot Eiropas Savienības fondu sniegtās iespējas, lai atklātu 5G patieso vērtību un potenciālu.

Forumā tiks pievērsta uzmanība dažādu organizāciju un valsts pārvaldes labākajām praksēm, ieviešot 5G tehnoloģijas. Četru dienu laikā būs iespējams dzirdēt vairāk nekā 500 pieredzes stāstu, kas atklās, kā dažādas organizācijas var izmantot 5G savā un savu klientu labā.

Šogad no 1. līdz 27. novembrim dalībniekiem pieejama foruma platforma "Emporium". Tā ir digitāla vide, kurā dalībnieki var ierosināt diskusijas, vērsties pie ekspertiem ar sev interesējošiem jautājumiem, iepazīstināt ar saviem izstrādātajiem risinājumiem, meklēt partnerus inovāciju radīšanai. Platformas lietotājiem ir iespēja sazināties arī ar foruma "5G Techritory" partneriem un dalībniekiem no vairāk nekā 100 pasaules valstīm. Starp platformas lietotājiem ir tādi uzņēmumi kā "Nokia", "NVIDIA", "Microsoft", "LMT" un VAS "Elektroniskie sakari" un daudzi citi. Individuālu pieeju un atbalstu dalībniekiem nodrošinās "Emporium" partneris - Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris.

Pasākumam tiešsaistē bez maksas varēs sekot jebkurš interesents, iepriekš reģistrējoties ŠEIT.

Vairāk informācijas par forumu: https://www.5gtechritory.com/ 

Par "5G Techritory"

"5G Techritory" ir Eiropas vadošais 5G ekosistēmas forums, ko jau ceturto gadu organizē VAS "Elektroniskie sakari" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un ar Starptautisko telekomunikāciju apvienību (ITU). Foruma stratēģiskais partneris ir "LMT" un to atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Ziemeļvalstu Ministru padome.

"5G Techritory" ir platforma 5G tehnoloģiju sekmīgai attīstībai un komercializācijai, ar mērķi sekmēt Eiropas ekonomisko konkurētspēju un izaugsmi. Forums pulcē viedokļu līderus, korporāciju vadītājus, zinātniekus un politikas veidotājus no visas pasaules. 2020.gada forumā piedalījās vairāk nekā 2050 dalībnieku no 107 valstīm un 202 augsta līmeņa runātāji no 32 valstīm.

Pasākums saņēmis trīs starptautiskus apbalvojumus - divas "Amber Event Award" balvas ("GrandPrix" un labākais 2020.gada tiešsaistes pasākums) un prestižo "Virtual Events Institute Virtual & Hybrid Conference" apbalvojumu.

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri