Pārlekt uz galveno saturu

Notiks EEN konsultāciju dienas ar Ziemeļvācijas EEN

Vācijas ziemeļu reģiona Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) partneriestāde Business Development and Technology Transfer Corporation of Schleswig-Holstein organizē tiešsaistes tikšanās sesiju ar Vācijas uzņēmējiem, kuri meklē sadarbības iespējas ar Baltijas reģiona pārstāvjiem.

Pasākums notiks no 20.līdz 23. februārim. Vadošās industrijas, kuras ir pārstāvētas Šlēsvigas-Holšteinas reģionā, ir metālapstrāde, mašīnbūve, transports, loģistika, civilā drošība un medicīna.

Jau šobrīd ir pieejams saraksts ar Vācijas uzņēmumiem, kuri pieteikušies pasākumam. Šobrīd pasākumam ir pieteikušies DEHAS Medical Systems, Sananet, OffTEC Base, TECSON, Weihe, European Cargo Logistics, Fienemann TORPEDO. Tuvākajā laikā tiks papildināta informācija ar Vācijas uzņēmumiem, kuri meklē sadarbības iespējas.

Pasākuma mērķis ir piemeklēt atbilstoši potenciālo sadarbības partneri, ar kuru tiešsaistē pārrunāt sadarbības iespējas, kā arī, iespējams, pieteikt dalību pasākumā tiem uzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti uzņēmējdarbības uzsākšanā šajā reģionā.

Ja ir interese piedalīties šajās konsultāciju dienās un saņemt aktuālo informāciju, lūdzu, sūtiet savu pieteikumu uz e-pastu: een@liaa.gov.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri