Pārlekt uz galveno saturu

Noslēgts sadarbības līgums starp LIAA un aģentūru “Live Riga”

Latvijas nacionālās dienas ietvaros Izstādē “EXPO 2020” aizvadītā biznesa foruma laikā Apvienotajos Arābu Emirātos, Dubaijā noslēgts sadarbības memorands starp Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Rīgas investīciju un tūrisma aģentūru “Live Riga”. Līgums paredz strādāt ciešā sadarbībā pie to investīciju projektu apkalpošanas, kuri skar Rīgas intereses.  

“2021. gada deviņos mēnešos kopējais LIAA apkalpoto investīciju projektu apjoms pārsniedza 500 miljonus eiro. Turpmākajos gados vēlamies sasniegt vēl labākus rezultātus, bet šādiem lieliem mērķiem ir nepieciešami stabili sadarbības partneri, kuri izprot mūsu vērtības saistībā ar klientu apkalpošanas kvalitāti,  elastību un misijas pieeju, tādā veidā sekmējot Latvijas ekonomikas izaugsmi. Rīgas pilsētai, Baltijas jūras reģionā vienmēr ir bijusi nozīmīga loma un tā kalpojusi kā dzinējspēks valsts attīstībā. Parakstot šo sadarbības memorandu, mēs apvienojam spēkus kopīgo mērķu sasniegšanai,” norāda LIAA direktors Kaspars Rožkalns, piebilstot, ka Rīgai ir potenciāls kļūt par dzīvei pievilcīgāko metropoli Ziemeļeiropā.

Galvenais uzsvars sadarbībās starp LIAA un “Live Riga” tiks likts uz projektiem, kuri saistīti ar tādām nozarēm kā IKT, starptautiskie biznesa pakalpojumu centri un medicīnas tehnoloģijas.

“Lai strādātu pie koordinētas investīciju piesaistes, uzņēmējdarbības vides pilnveides, tūrisma attīstības un Rīgas tēla pozicionēšanas pasaulē, ir ļoti būtiski veidot ne vien starptautiskas sinerģijas, bet arī vietējā mēroga sadarbības. Šis memorands kalpos kā pamats “Live Riga” un LIAA praktiska līmeņa sadarbībai ikdienas darbā. Tāpat ļaus plānot un īstenot savstarpēji papildinošas aktivitātes, uzrunāt plašākas auditorijas un kopā sasniegt labākus rezultātus,” tā “Live Riga” direktora vietas izpildītājs Rolands Bogdanovs.

Saskaņā ar noslēgto līgumu LIAA un Rīgas pilsēta turpmāk savstarpēji koordinēs savas starptautiskās mārketinga aktivitātes, stiprinot kopējos vēstījumus tādās jomās kā investīciju piesaiste, tūrisma attīstība un valsts tēla komunikācija.

Informācija sagatavota LIAA Komunikācijas un informācijas departamentā. Publicitātes foto.

Avots
LIAA / Live Riga

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri