Pārlekt uz galveno saturu

Nedēļas nogalē Ķīpsalā notiks starptautiskā izstāde "Riga Food 2021"

No 9. līdz 11.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" notiks ikgadējā pārtikas izstāde "Riga Food 2021", kurā piedalīsies 450 dalībnieki no 25 valstīm.

Zemkopības ministrijas atbalstītajā Latvijas pārtikas ražotāju nacionālajā kopstendā savu produkciju pašmāju un ārvalstu patērētājiem piedāvās uzņēmumi SIA "RKF Valežs", AS "Jaunpils pienotava", SIA "Gaļas nams Ādaži", SIA "Aloja Starkelsen", SIA "Rāmkalni Nordeco", SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotnē", Latvijas Maiznieku biedrība, SIA "Puratos Latvia", SIA "Saldus maiznieks", SIA "Lāči", SIA "Lielezers", SIA "Dona", SIA "Priekules maiznīca", SIA "Hanzas maiznīca" un SIA "Lanordija".

Zemkopības ministrija ik gadus sniedz atbalstu Latvijas pārtikas ražotāju dalībai starptautiskajās pārtikas izstādēs, lai veicinātu Latvijas pārtikas produktu eksporta palielināšanu un jaunu noieta tirgus meklējumus.

Savukārt ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu Agroresursu un ekonomikas institūta organizētā zivsaimniecības stendā savu produkciju izstādes apmeklētājiem piedāvās SIA "Līcis-93", SIA "Karavella", SIA "Verģi" un SIA "Sudrablīnis".

Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde "Riga Food" ir plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijā un iezīmē nozares attīstību, tā izceļ jaunumus un palīdz iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Plašāka informācija par izstādi meklējama tās mājaslapā.

Informāciju sagatavoja Dagnija Muceniece, Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, Zemkopības ministrija. Publicitātes foto. 

Papildu informācija: Dagnija Muceniece, 67027070, Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv.

Avots
ZM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri