Pārlekt uz galveno saturu

Nasdaq sveic DelfinGroup ar akciju iekļaušanu Nasdaq Baltijas Oficiālajā sarakstā

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo par Latvijas finanšu koncerna AS DelfinGroup (saīsinātais nosaukums: DGR ) akciju iekļaušanu biržas Nasdaq Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā no 2021.gada 20.oktobra.

DelfinGroup akciju iekļaušana biržā notiek pēc uzņēmuma akciju publiskā piedāvājuma (IPO) investoriem, kas bija spēkā līdz 2021.gada 14.oktobrim. Kopumā IPO ietvaros tika piesaistīti 8,09 miljoni eiro. Kopskaitā IPO piedalījās 5 927 investori, starp tiem arī 10 institucionālie investori. Pēc skaita 77% investoru ir no Igaunijas, 19% no Latvijas, 3% no Lietuvas un 1% no citām valstīm. IPO ietvaros investori parakstījās uz 5 319 594 jaunām akcijām. Lielāko daļu jeb 98% no kopējā piedāvājuma apjoma parakstīja privātie investori, apliecinot pieaugošo investēšanas kultūras attīstību Baltijas valstīs. DelfinGroup IPO procesa finanšu konsultanti bija LHV banka un zvērinātu advokātu birojs Eversheds Sutherland Bitāns.

"DelfinGroup ienākšana biržā Nasdaq Riga lieliski papildinās Baltijas Oficiālā saraksta uzņēmumus," gandarījumu pauda Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne. "Kopš 2014.gada, kad DelfinGroup Baltijas tirgū iekļāva pirmās obligācijas, uzņēmums ir piedzīvojis strauju izaugsmi. Šodien DelfinGroup uzsāk jaunu attīstības posmu, un mēs novēlam uzņēmumam panākumus viņu tālākajā publiskās kompānijas dzīvē."

"DelfinGroup ir uzņēmums, kurš nodrošina kvalitatīvu un mūsu plašajam klientu lokam nepieciešamu pakalpojumu. Līdz ar akciju publisko piedāvājumu mūsu organizācijai piesaistām investīcijas un plašu investoru loku. Ticam, ka šādi veidosies laba sinerģija no kuras iegūs abas puses - gan mūsu klienti, gan mūsu investori. Ar IPO esam uzsākuši jaunu posmu uzņēmuma attīstībā," akcentēja AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009.gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa, senioru, nomaksas, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020.gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34,6 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,65 miljonus eiro. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.delfingroup.lv.

Par Nasdaq

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas apkalpo kapitāla tirgus un citas nozares. Nasdaq daudzveidīgais datu, analītikas, programmatūras un pakalpojumu piedāvājums ļauj klientiem optimizēt un ar pārliecību īstenot savu biznesa redzējumu. Lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, tā tehnoloģiskajiem risinājumiem, kā arī karjeras iespējām, apmeklējiet mūs vietnē LinkedIn, Twitter @Nasdaq, vai www.nasdaq.com.

Nasdaq Baltija ir reģionāls vērtspapīru tirgus,kas ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius biržas, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju Baltijā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Informāciju sagatavoja Dace Bulte, Korporatīvo komunikāciju vadītāja. Publicitātes foto. 

Avots
Nasdaq Riga

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri