Pārlekt uz galveno saturu

Mazajiem un vidējiem uzņēmējiem pieejams atbalsts kiberdrošības uzlabošanai

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu atlasi, kur pirmoreiz Latvijas uzņēmējiem pieejams Kiberdrošības kompetenču kopienas finansējums – 1 miljons eiro grantu programmā mazo un vidējo saimnieciskās darbības veicēju kiberdrošības transformācijas īstenošanai.

Aizsardzības ministrijas izstrādātā Eiropas Savienības (ES) atbalsta programma paredz veicināt uzņēmumu kiberdrošības pārveidi, atvieglojot piekļuvi inovatīviem kiberdrošības risinājumiem, un stiprināt to kibernoturību.

Pieejamais granta apmērs uzņēmumam – no 20 000 līdz 60 000 eiro, finansējot pusi no attiecināmajām projekta izmaksām, kas saistītas, piemēram, ar inovatīvu kiberdrošības pētījumu izstrādi, tehnoloģisko risinājumu pilotprojektu veikšanu, kiberdrošības tehnoloģiju izstrādi un ieviešanu, kapacitātes stiprināšanas aktivitātēm.

Projektu iesniegumus CFLA pieņems līdz 2024. gada 14. maijam; projektu atlases dokumentācija publicēta cfla.gov.lv. Projektu īstenošanu varēs veikt līdz 2025. gada 30. aprīlim.

Vairāk informācijas: https://www.esfondi.lv

 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri