Pārlekt uz galveno saturu

Līdz 29.aprīlim SEB banka aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības grantam "Augšup"

Vēl šonedēļ, līdz 29.aprīlim, turpinās projektu pieņemšana jaunai sociālās uzņēmējdarbības grantu programmai "Augšup", ko īsteno SEB banka kopā ar Mārupes, Siguldas, Ķekavas, Olaines un Ropažu novadiem ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā. Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 8 000 eiro un uz to var pretendēt gan uzņēmumi, kas jau veic vai plāno veikt sociālo uzņēmējdarbību kādā no minētajiem novadiem, gan arī vēl neīstenotu biznesa ideju autori.

Granta līdzekļus varēs izmantot esošās sociālās uzņēmējdarbības attīstīšanai, esošā biznesa sociālās ietekmes veidošanai vai arī jauna sociālā uzņēmuma izveidei.

Šobrīd Latvijā ir reģistrēti un aktīvi darbojas 200 sociālie uzņēmumi, un to skaits arvien pieaug. "Pēdējo gadu laikā sociālais aspekts ir kļuvis par būtisku konkurētspējas faktoru - ar savu saražoto produktu vai sniegto pakalpojumu uzņēmumiem ir iespēja vienlaikus risināt kādu sociālu problēmu vai sniegt atbalstu mazāk aizsargātām sabiedrības grupām. Tā viennozīmīgi ir papildu pievienotā vērtība, kas ir saistoša ne vien pircējiem, bet arī investoriem. Vienlaikus gan jādomā ne tikai par cēlu mērķi, bet arī dzīvotspējīgu biznesa modeli, lai uzņēmums spētu patstāvīgi augt un attīstīties," uzsver SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs gan biznesa profesionāļi, gan sociālās uzņēmējdarbības jomas un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks jūnijā.

Plašāka informācija par grantu programmas "Augšup" nosacījumiem un pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā seb.lv/augsup.

Papildu informācija:

Elīna Neimane, Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja - 26861570, elina.neimane@seb.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:

Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, YouTube/SEBlatvia, LinkedIn/Seb-banka-latvia

www.seb.lv

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2021.gada 31.decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 3 304 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā - 2 682 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 15 500 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com

Informāciju sagatavoja Elīna Neimane, Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja. Publicitātes foto. 

Avots
SEB

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri