Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava" piedalīsies XXVI IUFRO pasaules kongresa organizēšanā

2024.gada 23.-29.jūnijā notiks IUFRO XXVI pasaules kongress "Forest and society towards 2050", ko organizēs Zviedrijas Lauksaimniecības zinātņu universitāte sadarbībā ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu partneriem: mežzinātnes institūtiem un meža jomu iekļaujošajām universitātēm no Latvijas, Somijas, Igaunijas, Dānijas, Islandes, Lietuvas un Norvēģijas.

Kongresa ietvaros notiks diskusijas starp zinātniekiem no visiem pasaules reģioniem par klimata krīzes risinājumiem, bioekonomikas stiprināšanu, emisiju samazināšanu, mežu daudzfunkcionalitātes nodrošināšanu, starpnozaru sadarbību un citiem jautājumiem. Kongresa dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Baltijas valstu un citu Ziemeļvalstu mežu izpētes pieredzi, dodoties vairāku dienu garās ekskursijās, pārbraucot no valsts uz valsti uz dažādiem zinātnisko pētījumu objektiem.

IUFRO pasaules kongress notiek ik pēc 5 gadiem un ir viens no lielākajiem mežzinātnes forumiem. Tajā ikreiz piedalās vairāk nekā 3000 dalībnieku, iepazīstot starptautiskās mežzinātnes aprises un klātienē sazinoties ar teju visu pasaules valstu mežzinātniekiem un mežzinātnes menedžmenta pārstāvjiem.

IUFRO (International Union of Forest Research Organizations) ir pasaulē vecākā un plašākā starptautiskā bezpeļņas nevalstiskā mežzinātnes sadarbības organizācija, dibināta 1892.gadā, un apvieno vairāk kā 700 starptautiskas dalīborganizācijas, 15 000 zinātniekus no 120 valstīm, tai skaitā LVMI Silava (kopš 1992.gada).

Informāciju sagatavoja LVMI Silava. 

Avots
LVMI Silava

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri