Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas biomedicīnas uzņēmumiem izstādē AAE izdevies uzrunāt no 50 līdz 270 potenciālo klientu

Jūnija beigās seši Latvijas biomedicīnas nozares dalībnieki piedalījās izstādē "Arab Health 2021", kura norisinājās Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Dubaijā, un uzņēmumiem izdevās uzrunāt no 50 līdz 270 potenciālo klientu, kas vērtējams kā labs rezultāts, aģentūrai LETA pauda Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Aģentūrā skaidroja, ka aizvadītā izstāde savā ziņā ievadīja vienu no šā gada lielākajiem globālajiem notikumiem izstādi "Expo 2020", kas Dubaijā oficiāli tiks atklāta 1.oktobrī un turpināsies līdz 2022.gada 31.martam.

LIAA pārstāvniecības vadītāja AAE Inga Ulmane atzina - kopējie rezultāti aizvadītajai izstādei vērtējami kā ļoti labi, jo Latvijas uzņēmējiem izdevās uzrunāt plašu kontaktu loku un noslēgt vairākus sadarbības līgumus.

"Viens no veiksmes faktoriem bija tas, ka šī bija hibrīdizstāde, kura digitālā formātā sākās jau mēnesi pirms klātienes pasākuma. Tādā veidā bija iespēja ērti vienoties ar potenciāliem sadarbības partneriem par klātienes tikšanos. Pandēmijas ietekmē klātienes Izstādes apmeklētāju skaits gan bija par aptuveni trešdaļu mazāks, nekā ierasts, bet apmeklētāji bija daudz motivētāki, un Latvijas uzņēmumiem izdevās uzrunāt no 50 līdz pat 270 potenciālo klientu, kas vērtējams kā labs rezultāts," pauda Ulmane.
Izstādē "Arab Health 2021" no Latvijas piedalījās uzņēmumi "DoctoWell", "Biosan", "Longenesis", "Ferterex", "Nordeplast" un "PharmIdea".

Izstāde "Arab Health 2021" aptver tādas jomas kā farmācija, medicīnas aprīkojums, informācijas tehnoloģijas slimnīcām, laboratoriju iekārtas, labsajūtas preces un visu pārējo, kas saistīts ar mūsdienīgu veselības aprūpi. Kopumā izstādē piedalījās vairāk nekā 3500 uzņēmumu, bet to apmeklēja vairāk nekā 50 000 potenciālo iepircēju no 159 valstīm.

LIAA arī atzīmēja, ka līdz 15.jūlijam iespējams pieteikties Biomedicīnas nozares uzņēmumu tirdzniecības misijai, kura izstādē "Expo 2020" norisināsies no 2022.gada 24.janvāra līdz 1.februārim. Šajā laikā no 24. līdz 27.janvārim norisināsies arī izstāde "Arab Health 2022".

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri