Pārlekt uz galveno saturu

AS "Latvenergo" izsludina saules paneļu un invertoru iepirkumu

Lai veicinātu saules enerģētikas attīstību un atjaunīgo resursu izmantošanu un, ņemot vērā arī augošo tirgus pieprasījumu pēc atjaunīgās enerģijas, AS "Latvenergo" izsludina dinamisko iepirkumu saules paneļu un invertoru iegādei. 

Iepirkumā paredzētais saules paneļu kopējais plānotais iegādes apjoms divu gadu laikā ir 100MW un tas primāri paredzēts AS "Latvenergo" saules staciju būvniecībai Baltijas valstīs. Tādejādi Latvenergo koncerns īsteno stratēģijā paustās vērienīgas ambīcijas, nostiprinoties kā viens no vadošajiem AER pakalpojumu virzītājiem Baltijas valstu elektroenerģijas tirgū.

Lai iegūtu iespējami labāko piedāvājumu, iegādei izvēlēts dinamiskā iepirkuma modelis, kam ir vairākas priekšrocības – visā tā darbības laikā var kvalificēties jauni kandidāti/pretendenti, kas ir konkurenci uzlabojošs aspekts; iespējams efektīvi veikt vairākkārtējus, standartizētus pasūtījumus; tas ir tipisks risinājums, ja jāiepērk bieži lietojami un tirgū plaši pieejami materiāli.

Plānotais iekārtu iepirkšanas termiņš ir 24 mēneši no iepirkuma kvalifikācijas sākotnējās apstiprināšanas katrā preču kategorijā. Plānotais sākotnējais kandidātu kvalificēšanās laiks ir līdz 2022.gada 30.jūlijam, tālāk veicot iekārtu iepirkumu posmus atbilstoši nepieciešamajam iekārtu apjomam. Iepirkuma informācija atrodama AS "Latvenergo" un Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapās.

Jau ziņots, ka AS "Latvenergo" ar tirdzniecības zīmolu "Elektrum" ir viens no lielākajiem saules enerģijas komersantiem Baltijas valstīs, liekot lielu uzsvaru uz šīs jomas attīstību arī jaunajā koncerna izaugsmes stratēģijā. Šobrīd koncerns piedāvā gan saules paneļu uzstādīšanu privātmājām, gan arī izbūvē lieljaudas saules enerģijas parkus, tādējādi veicinot atjaunīgās enerģijas izmantošanu.

Informāciju sagatavoja Ivita Bidere, AS "Latvenergo" Preses sekretāre. Kontakti: 67728809; 29279158, ivita.bidere@latvenergo.lv. 

Avots
AS "Latvenergo"

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri