Pārlekt uz galveno saturu

Kontaktbiržā varēs satikt LIAA pārstāvjus no 19 valstīm

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 16. jūnijā aicina uzņēmējus uz kontaktbiržu, kurā būs iespēja klātienē un attālināti tikties ar 19 ārvalstu pārstāvniecību vadītājiem, kā arī saņemt vērtīgas konsultācijas no Eiropas biznesa atbalsta tīkla speciālistiem. Šoreiz īpašs uzsvars tiks likt uz pārorientāciju no Krievijas un Baltkrievijas tirgus.

“LIAA ārvalstu pārstāvniecības nodrošina konsultācijas un cita veida atbalstu Latvijas uzņēmējiem, kuri vēlas eksportēt savu produkciju vai piesaistīt investīcijas. Kontaktbiržā uzņēmējiem būs iespēja individuāli tikties ar pārstāvjiem no dažādām valstīm, lai pārlieicnātos par savu preču vai pakalpojumu potenciālo konkurētspēju un atbilstību vienam vai otram tirgum. Šoreiz īpaši aicinām piedalīties tos uzņēmumus, kuri vēlas pārorientēties no Krievijas un Baltkrievijas uz citiem tirgiem,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Kontaktbirža tiks atklāta ar prezentācijām par Kanādas, ASV, Austrijas, Francijas, Lielbritānijas un Dānijas esošo situāciju pēc Covid krīzes un kara darbības sākuma Ukrainā. Tiks sniegta infromācija par izaicinājumiem, ar kādiem saskaras uzņēmēji šajās valstīs un kādām nozarēm ir lielāks potenciāls ieiet šajos tirgos. Savukārt Eiropas Atbalsta tīkla Latvijā jeb Enterprise Europe Network speciālisti sniegs konsultācijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem par 65 iespējām pasaules valstu tirgos.

“Karadarbība Ukrainā ir devusi vēl spēcīgāku impulsu piegādes ķēžu saīsināšanai kā Covid pandēmija. Mēs redzam, ka tirgus mainās un tā ir laba iespēja Latvijas uzņēmumiem, kuri spēj piedāvāt kvalitatīvu produktu. Ziemeļvalstu uzņēmumi arvien biezāk atsakās no Āzijas sadarbības partneriem un meklē jaunus piegādātājus Eiropā. Šī tendece spilgti izpaužas starptautiskajās izstādēs, kurās ir krasi samazinājies dalībnieku skaits no Āzijas un citiem kontinentiem,” tā LIAA pārstāvniecības vadītāja Somijā Alise Barvika.

Kontaktbiržā klātienē viesnīcā Pullman, Jēkaba ielā 24 būs iespēja tikties ar pārstāvjiem no ASV, Kanādas, Vācijas, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Norvēģijas, Austrijas, Francijas, Lielbritānijas, Itālijas, Nīderlandes, Beļģijas, Ukrainas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Japānas, bet Ķīnas un Dienvidkorejas pārstāvji būs sastopami attālināti.

Reģistrēties dalībai kontaktbiržā un rezervēt laiku sarunai ar pārstāvjiem var šeit.

Informāciju sagatavoja LIAA Komunikācijas un informācijas departaments. Kontakti: +371 29725674, prese@liaa.gov.lv. 

 

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri