Pārlekt uz galveno saturu

Konferencē Future Forum piedāvā iepazīties ar jaunākajām tendencēm ilgtspējas un inovāciju jomās

Inovāciju vadības uzņēmums Helve kopā ar Citadele banku 9.decembrī aicina piedalīties jau otrajā ilgtspējas un inovāciju konferencē Future Forum. Iepazīties ar jaunākajām tendencēm inovāciju un ilgtspējas jomās tiešsaistes pasākumā aicināts ikviens interesents. Future Forum runātāju vidū ir Eiropā plaši zināmu zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumu radītāji, pašmāju tirgus līderu inovāciju eksperti un ilgtspējas speciālisti. Pasākums ir bezmaksas, un tam būs iespēja sekot līdzi tiešsaistē, interesenti aicināti pasākumam reģistrēties pasākuma mājaslapā.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz šobrīd aktuālajiem ilgtspējas jautājumiem un inovāciju nozīmi to risināšanā, norisināsies ilgtspējas un inovāciju konference Future Forum. Pasākums tiek rīkots jau otro reizi, un šogad tas ieskandina Baltijā pirmās ilgtspējas un inovāciju balvas Rimi Baltic Sustainability Awards apbalvošanas ceremoniju. Tiešsaistes konference Future Forum norisinās 9.decembrī no pulksten 11:00 līdz 15:00, kam seko balvas apbalvošanas ceremonija pulksten 16:00.

"Pasaule šobrīd neapšaubāmi ir lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc ilgtspēja un inovācijas ir termini, ko dzirdam ik uz soļa. Future Forum runāsim par nozīmīgām izmaiņām, daloties tieši ar praktiskiem piemēriem, sasniegumiem un stāstiem, kas palīdzēs Baltijas auditorijai izzināt tendences un labās prakses piemērus Eiropas un pasaules līmenī, lai smeltos iedvesmu pārmaiņām. Mums ir īpašs prieks Baltijas auditorijai stādīt priekšā Eiropas vadošo zaļo tehnoloģiju dibinātājus un dot iespēju dzirdēt viņu iedvesmas stāstus," stāsta Anna Ķiesnere, Helve biznesa attīstības vadītāja.

Future Forum vērsīs skatītāju uzmanību uz trīs galvenajām konferences tēmām - "Ilgtspējas tehnoloģijas", "Inovāciju ceļš pretī klimatneitralitātei" un "Investīcijas ilgtspējā un zaļais kurss". "Ilgtspējas tehnoloģijas" ietvaros vairāki Eiropas vadošo zaļo tehnoloģiju uzņēmumu vadītāji dalīsies savos veiksmes stāstos, tajā skaitā savā pieredzē par sistēmas izveidi emisiju kompensēšanā stāstīs Igaunijas jaunuzņēmuma Single Earth vadītāja Merita Valdsalu (Merit Vadsalu). Tēmas "Inovāciju ceļš pretī klimatneitralitātei" ietvaros Future Forum runātāji apskatīs inovāciju nozīmi karbona emisiju neitralitātes sasniegšanā. Savā pieredzē ar īstenotām zaļo tehnoloģiju inovācijām un sadarbībā ar jaunuzņēmumiem dalīsies tādi pašmāju uzņēmumu eksperti kā Rimi Baltic korporatīvās komunikācijas vadītāja Zanda Šadre, bankas Citadele valdes loceklis stratēģijas realizācijas, digitālās un biznesa attīstības jautājumos Vladislavs Mironovs, Latvijas Pasta tehnisko projektu vadītājs Raitis Stūrmanis un daudzi citi. Future Forum noslēgumā tēmas "Investīcijas ilgtspējā un zaļais kurss" ietvaros uzmanība tiks vērsta uz finansējuma piesaistes nozīmi zaļajiem risinājumiem, savukārt, publiskā sektora pārstāvji diskutēs par Eiropas Zaļā kursa potenciālu, izklāstīs izaicinājumus, kā arī savus plānus un sasniegumus klimatneitralitātē.

Future Forum rīko inovāciju vadības uzņēmumus Helve ar partnera Citadele banka atbalstu. Future Forum tiek rīkots kā ilgtspējas koprades akseleratora Future Hub satelītpasākums, lai padziļinātāki pievērstos ilgtspējas un inovāciju mijiedarbībai un dažādiem sadarbības modeļiem.

"Šajos pēdējos mēnešos esam redzējuši aktīvu sadarbību starp vadošajiem Latvijas uzņēmumiem un spējīgiem jaunuzņēmumiem no visas Eiropas. Future Hub kopstrādes akselerators ir bijis pārmaiņu veicinātājs tiem jautājumiem, kas svarīgi mums visiem - gan uzņēmumiem, gan sabiedrībai kopumā. Daži no jautājumiem ir svarīgi vietējā līmenī, bet citi noteikti būs atspēriens, lai panāktu plašāku cīņu pret klimata pārmaiņām. Tomēr mūsu ceļojums ir tikai sācies, un tāpēc aicinām visus interesentus pievienoties Future Forum, lai veidotu atklātu dialogu un iezīmētu sadarbības toni labākai nākotnei," komentē Vladislavs Mironovs, bankas Citadele valdes loceklis stratēģijas realizācijas, digitālās un biznesa attīstības jautājumos.

Ikviens ilgtspējas un inovāciju eksperts vai entuziasts tiešsaistē aicināts Future Forum apmeklēt bezmaksas, iepriekš reģistrējot savu dalību konferencē. Future Forum norisināsies 9.decembrī no pulksten 11:00 līdz 15:00. Ar plašāku pasākuma programmu un runātājiem iespējams iepazīties pasākuma mājaslapā.

Informāciju sagatavoja Anna Marija Ķiesnere, Mediju attiecības, Helve. Kontakti: 26154518, anna@helve.eu. 

Avots
Helve

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri