Pārlekt uz galveno saturu

Iespēja veidot kontaktus Eiropas Savienības kopprojektiem un partnerībām

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju pārstāvniecība Briselē “Lat.tech” aicina pievienoties efektīvām tīklošanās sesijām.

Tās vadīs “LinkedIn” trenere Katarina Hartgers, kam sekos moderēta tīklošanās. Pasākums būs noderīgs starptautiskiem projektu attīstītājiem, kā arī eksporta uzņēmumiem, kas attīsta inovatīvus produktus un pakalpojumus un vēlas izmantot ES fondus, lai segtu sadarbības veidošanas un inovāciju izmaksas.

Mācības notiks:

  • 13. decembrī,
  • 24. janvārī,
  • 21. februārī,
  • 21. martā.

Pirmā sesija jau ir notikusi. Tajā piedalījās vairāk nekā 70 Eiropas Savienības projektu entuziasti no 11 valstīm un dažādām nozarēm.

“Mācības bija ļoti vērtīgas. Tajās mācīja gan to, kā sasniegt vairāk cilvēku un padarīt sevi pamanāmāku, gan arī deva iespēju tīkloties un satikt daudz interesantus cilvēkus, kas strādā dažādās jomās,” pēc mācībām norādīja viena no dalībniecēm Aiga Spāģe.

Otrajā sesijā paredzēts uzņemt 100 dalībniekus. Pieteikties ir iespējams tīmekļa vietnē.

Aprīlī Briselē darbu sāka Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecība “Lat.Tech”. Šī ir pirmā Latvijas pārstāvniecība, kuras fokusā ir tehnoloģijas. Mērķis ir stiprināt Latvijas uzņēmumu un pētniecības institūtu pozīcijas starptautisko organizāciju sadarbības projektos. Pārstāvniecība darbojas kā viedais filtrs Latvijas inovatīvajiem uzņēmumiem un pētniecības organizācijām programmā “Apvārsnis Eiropa”, lai tos atbalstītu un iesaistītu starptautiskajos konsorcijos. Nozīmīgs pārstāvniecības uzdevums ir iekļauties citu valstu līdzīgu biroju saimē, kā arī iezīmēt Latvijas ekselenci viedajā specializācijā Briseles lobiju un lēmumu pieņēmēju vidē. “Lat.Tech” vada Egita Aizsilniece-Ibema, kura iepriekš bija LIAA pārstāvniecības Nīderlandē vadītāja.

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri