Pārlekt uz galveno saturu

"Food Union" prezentē Latvijā nebijušu auksto desertu - saldējuma konfektes "Pols"

Turpinot atzīmēt leģendārā saldējuma zīmola "Pols" 50.gadskārtu, Latvijā vadošais piena pārstrādes un saldējuma ražotājs "Food Union" radījis vēl vienu jubilejai veltītu jaunumu. Tas ir Latvijā vēl neredzēts aukstā deserta veids - viena kumosa vaniļas saldējuma konfektes "Pols" ar bagātīgu šokolādes glazūru lāsītes formā. Iepakotas pa 15 gabaliņiem parocīgā un videi draudzīgā biodegradējamā iepakojumā.

""Pols" ir mūžam jauneklīgs, garšīgs un daudzu kopš bērnības mīlēts saldējums. "Pols" ir arī ļoti drosmīgs zīmols, kas apvieno pretpolus - labāko Latvijas saldējuma kvalitāti, kuras pamatā ir piens un krējums, ar modernu pieeju saldējuma formai, garšām, izskatam un komunikācijai. Tieši tāpēc radīts vēl viens pārsteigums "Pola" cienītājiem tā jubilejas izskaņā saldējuma konfekšu veidā - mazs, auksts un salds kumoss saldētavā ar lielu potenciālu radīt prieku ikdienā un svētkos," saka Sandra Usačeva, "Food Union" saldējuma zīmolu vadītāja Latvijā.

Ražošana un investīcijas

Unikālais produkts no idejas līdz receptei un iepakojuma risinājumam radīts Rīgā bāzētajā "Food Union" saldējuma kompetences centrā, kurā pārtikas ražošanas eksperti izstrādā un testē saldējuma receptes gan Latvijas, gan arī eksporta tirgiem. Vienlaikus ar laišanu klajā Latvijā, "Pols" konfektes būs pieejamas arī Lietuvā.

Aktuālās "Food Union" investīcijas, kas saistītas ar "Pola" saldējuma konfekšu palaišanu tirgū, ir 20 000 tūkstoši eiro. Taču ne mazāk svarīgs ir fakts, ka produkts tiek ražots uz uzņēmuma jaunākās saldējuma līnijas, kuras iegādē pirms diviem gadiem ieguldīti ap 2 miljoniem eiro.

Īsts piens un saldais krējums

Turpinot labākās "Pols" produktu tradīcijas, arī jauno saldējuma konfekšu pamatā ir augstākās kvalitātes piens, saldais krējums un sviests ar cukuru. Savukārt biezās šokolādes glazūras pamatsastāvdaļas ir kakao sviests un cukurs. Ar pilnu produktu sastāvdaļu aprakstu iespējams iepazīties šeit.

Ilgtspējīgs iepakojums

Inovatīvās saldējuma konfektes ir iepakotas ērti atveramās un videi draudzīgās biodegradējamā kartota kastītēs, kas, ja nonāk dabā, tur sadalās bez atlikuma. Šāds pilnībā videi draudzīgs iepakojuma risinājums zīmola "Pols" pastāvēšanas laikā tiek izmantots pirmo reizi. Katrā kastītē ir vidēji 15 saldējumi ar kopējo svaru 210 grami.

Kur iegādāties?

Jaunās saldējuma konfektes "Pols" ir jau nopērkamas "Food Union" internetveikalā www.pienaveikals.lv, kā arī tuvākajā laikā būs pieejamas lielākajos veikalu tīklos un piemājas veikalos visā Latvijā.

PAR "FOOD UNION" GRUPU:

"Food Union" ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. "Food Union" grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā - "Rīgas piena kombināts", "Valmieras piens" un "Rīgas Piensaimnieks" (pievienots "RĪGAS PIENA KOMBINĀTS" 2020.gada februārī), lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā "Premia" un "Premia" Lietuvā, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā "Premier Is" un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu "Hjem Is", saldējuma ražotāju Norvēģijā "Isbjørn Is" un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu "Den Norske Isbilen", saldējuma ražotāju Rumānijā "Alpin57Lux", saldējuma ražotāju Baltkrievijā "Ingman Ice Cream" un Krievijā "Hladokombinat No.1". 2018.gadā "Food Union" atvēra divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā. 2020.gadā "Food Union" grupa Eiropā sasniedza EUR 294 miljonu apgrozījumu. "Food Union" grupā nodarbināti vairāk nekā 3100 cilvēku.

Informāciju sagatavoja Ērika Kirsone-Kriviņa, Food Union sabiedrisko attiecību konsultante. Kontakti: erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv,  26390540.  Publicitātes foto. 

Avots
Food Union

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri