Pārlekt uz galveno saturu

CrossChem uzsāk AdBlue® ražošanu Honkongā

SIA CrossChem International filiāle Honkongā šī gada februārī saņēmusi Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditāciju, kas ļauj uzsākt dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražošanu un apliecina tur saražotā produkta atbilstību augstākajiem standartiem.

CrossChem filiāle savu darbību Honkongā uzsāka 2016.gadā ar mērķi nodrošināt austrumkrastu ar CrossChem ražotām precēm. 2019.gada novembrī tika pieņemts lēmums investēt AdBlue® ražotnes izveidē, lai nodrošinātu reģionu ar lokāli ražotu produktu. 2022.gada februārī, pēc VDA akreditācijas, ražotne ir uzsākusi savu darbību. Šī ir jaunākā CrossChem AdBlue® rūpnīca, tās jauda ir 1,5 miljoni litru AdBlue® mēnesī. Rūpnīca ir efektīva un pilnībā automatizēta - ar integrētu kvalitātes kontroli un iespēju attālināti pārvaldīt un izsekot ikvienu ražotnes mezglu.

Džeks Kvāns (Jack Kwan), CrossChem Hong Kong direktors uzsver: "CrossChem speciāli mums Latvijā izstrādātā AdBlue® ražošanas iekārta ir unikāla un īpaši piemērota mūsu reģiona specifikai - tā kā zemes Hong Kongā ir ļoti maz un tā maksā ļoti dārgi. VDA licences iegūšana apliecina, ka ir ieguldīti ievērojami līdzekļi AdBlue® ražošanas kvalitātes nodrošināšanai atbilstoši standartiem, kā arī ir pārbaudītas CrossChem Hong Kong izplatīšanas ķēdes. VDA kontrolē izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidrumu ražotāju atbilstību visā pasaulē un revīziju katrā ražotnē veic reizi 3 gados. Mēs esam ļoti lepni un pateicīgi CrossChem Latvijas komandai par lielo uzticēšanos, atbalstu un kopā paveikto."

"CrossChem zināšanas produktu ražošanā uzkrājis jau kopš 2009.gada, kad Latvijā tika atvērta pirmā rūpnīca. Priecājamies, ka mums izdevies uzņēmumu veiksmīgi internacionalizēt, piedāvājot mūsu ražoto produkciju vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Ik dienas veicam neskaitāmas analīzes un testus, lai apliecinātu - pasaules līmeņa produkts tiek gatavots ikvienā no mūsu 15 rūpnīcām," stāsta Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vadošais Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007.gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem ir vairāk nekā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm. Latvijā radītā AdBlue® ražošanas sistēma ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām pasaulē, sniedzot CrossChem ievērojamas konkurētspējas priekšrocības un elastību uzņēmuma turpmākajā attīstībai.

Par AdBlue®:

AdBlue® ir īpaši tīrs karbamīda un ūdens šķīdums, kas ar speciālas sistēmas, jeb SCR (selektīvās katalītiskās reducēšanas sistēmas) palīdzību tiek ievadīts automašīnas izplūdes gāzu sistēmā, tādejādi neitralizējot apmēram 98% kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, pārvēršot tos nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. No tā arī radies AdBlue® otrs nosaukums "DEF" [Diesel exhaust fluid], kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē - Dīzeļdegvielas izplūdes gāzu šķidrums. AdBlue® šķīdumu uzpilda speciāli tam paredzētā rezervuārā, jeb bākā un ar šo sistēmu mūsdienās ir aprīkotas praktiski visas kravas un vieglās automašīnas, kas tiek darbinātas ar dīzeļdzinēju palīdzību.

Informāciju sagatavoja Ronalds Sirba, SIA CrossChem Mārketinga daļas vadītājs. Kontakti: ronalds.sirba@crosschem.lv. Publicitātes foto.

www.crosschem.lv.

  Avots
  CrossChem

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri