Pārlekt uz galveno saturu

CrossChem paplašina Latvijas AdBlue® uzpildes staciju tīklu

AdBlue® ražotājs SIA CrossChem, sadarbojoties ar pašmāju degvielas uzpildes staciju tīklu Latvijas Nafta, atklājis 3 jaunas pašapkalpošanās AdBlue® uzpildes stacijas - Siguldā, Piņķos un Grenctālē. Sadarbības līgums paredz turpmākajos gados uzstādīt vairāk nekā 25 AdBlue® uzpildes stacijas visā Latvijā.

Līdztekus AdBlue® ražošanai, CrossChem veic arī šīs degvielas piedevas ražošanai nepieciešamo iekārtu ražošanu un uzstādīšanu, kā arī attīsta mobilo AdBlue® uzpildes staciju tīklu, kas šobrīd plešas no Igaunijas līdz pat Horvātijai. Latvijā šobrīd ir 13 šādas stacijas.

"Esam apņēmības pilni līdz 2025.gadam savu uzpildes staciju tīklu paplašināt līdz 250 AdBlue® uzpildes punktiem visā pasaulē - Latvijas Nafta tīklam pievienojušās trīs jaunas, kopā sasniedzot astoņas AdBlue® uzpildes stacijas, kur tiek nodrošināta ērta un ātra NOx izmešu samazinošā produkta AdBlue® pieejamība. Ņemot vērā šī vietējā tīkla attīstības un staciju modernizācijas plānus, AdBlue® uzpildes punktu skaits tuvākajā laikā tajās tikai palielināsies, lai mūsu produkts kļūtu arvien pieejamāks plašākam klientu lokam. Līdz ar stingrākām regulējošām prasībām un palielinoties autobraucēju izpratnei par vides jautājumiem, aug arī pieprasījums pēc produktiem, kas mazina kaitējumu videi," tā Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Jaunajās pašapkalpošanās AdBlue® Latvijas Nafta uzpildes stacijās, kas pieejamas visu diennakti, ērti uzpildīties var gan kravas transports, gan vieglās automašīnas. Norēķināties tajās iespējams ar banku kartēm, Latvijas Nafta klientu lojalitātes kartēm, kā arī CrossChem izsniegtajām norēķinu kartēm.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vadošais Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007.gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem ir vairāk nekā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm. Latvijā radītā AdBlue® ražošanas sistēma ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām pasaulē, sniedzot CrossChem ievērojamas konkurētspējas priekšrocības un elastību uzņēmuma turpmākajā attīstībai.

Par AdBlue®:

AdBlue® ir dīzeļdegvielas piedeva, kas būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, neitralizējot apmēram 98% no visiem dīzeļdzinēja radītajiem slāpekļa oksīdiem (NOx) nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. AdBlue® var lietot tādos transportlīdzekļos, kas aprīkoti ar selektīvo katalītisko reducēšanas sistēmu (SCR).

Informāciju sagatavoja Ronalds Sirba, SIA CrossChem Mārketinga daļas vadītājs. Kontakti: 25783291, ronalds.sirba@crosschem.lv. www.crosschem.lv. Publicitātes foto. 

Avots
CrossChem

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri