Pārlekt uz galveno saturu

Ceturtdien ekonomikas ministrs sasaucis Tautsaimniecības padomes ārkārtas sēdi par elektroenerģijas cenu ietekmi uz tautsaimniecību

Ceturtdien, 9.decembrī, ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs sasaucis Tautsaimniecības padomes ārkārtas sēdi videokonferences formātā, lai ar uzņēmējiem un lielāko uzņēmējus pārstāvošo organizāciju pārstāvjiem pārrunātu pēdējā laikā novēroto elektroenerģijas cenas pieaugumu, to ietekmi uz tautsaimniecības nozarēm un iespējamos risinājumus.

Sanāksmes laikā ministrs uzklausīs dažādu nozaru uzņēmumu viedokli par situāciju uzņēmējdarbībā, elektroenerģijas cenu ietekmi uz biznesa attīstību, kā arī priekšlikumus, kā valsts var uzņēmējiem palīdzēt. Savukārt Ekonomikas ministrija iepazīstinās uzņēmējus ar jau šobrīd pieņemtajiem un plānotajiem valdības lēmumiem elektroenerģijas pieaugošo izmaksu kompensācijai.

Tautsaimniecības padome ir Ekonomikas ministrijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas izveidota konsultatīva institūcija, kas savā darbā, lai sekmētu profesionālu, ar uzņēmējdarbības politiku saistīto jautājumu risināšanu, piesaista nozaru asociācijas un neatkarīgos ekspertus. Tās darbības mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides politikas veidošanu un īstenošanu Latvijā, kā arī veicināt ilgtspējīgas tautsaimniecības attīstības principu ieviešanu valstī un sekmēt tās procesu un sabiedrības līdzdalību tajā.

Informāciju sagatavoja Vineta Vilistere - Lāce, Ekonomikas ministra padomniece Sabiedrisko attiecību jautājumos. Kontakti: 26399995, Vineta.Vilistere-Lace@em.gov.lv.

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri