Pārlekt uz galveno saturu

Baltijā lielākajā "Energoforumā 2022" informēs par praktiskiem risinājumiem energoefektivitātes paaugstināšanai

Šī gada 15.jūnijā Rīgā norisināsies energoefektivitātes forums, kurā nozares eksperti informēs uzņēmējus par daudzveidīgiem praktiskiem risinājumiem, kā uzlabot energoefektivitāti un saimniekot efektīvāk.

"Energoforumā 2022" uzmanības lokā būs temati, kuri ir aktuāli visiem uzņēmējiem, uzņēmumu finanšu un tehniskajiem direktoriem, kas vēlas uzlabot energoefektiviāti, saglabāt konkurētspēju un tērēt par resursiem mazāk, - elektromonitorings, apkure, ventilācija un rekuperācija, LED apgaismojums, alternatīvie enerģijas avoti, u.c. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 10 dažādu nozaru eksperti, kuri stāstīs par risinājumiem energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī par finansējumu, kas palīdz šos risinājumus ieviest.

Pasākums notiks š.g. 15.jūnijā no plkst.10.00 līdz 14.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā Jelgavas ielā 3. To atklās ekonomikas ministre Ilze Indriksone un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, bet ALTUM un Ekonomikas ministrijas eksperti stāstīs par valsts atbalsta iespējām energoefektīvām investīcijām, kas atmaksājas.

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone atklāj: "Energoefektivitātes pasākumu ieviešana uzņēmumā nenozīmē enerģijas taupīšanu, ražojot mazāk. Tieši pretēji - tas nozīmē ražot vairāk, bet enerģijas resursus patērēt mazāk. Šodienas tehnoloģijas paver milzum daudz iespēju būt efektīvākiem, produktīvākiem un konkurētspējīgākiem, vienlaikus samazinot izmaksas par enerģiju. Nenoliedzami, energoefektivitātes uzlabojumi prasa investīcijas, taču to ieviešana dos finansiālus ieguvumus ilgtermiņā. Tāpēc arī turpmāk tiks sniegts atbalsts uzņēmējiem energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai."

Savukārt ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš uzsver: "Energoefektivitāte ir aktuāla visiem, un tieši šobrīd ir piemērotākais brīdis spert praktiskus soļus, lai kļūtu efektīvākiem un konkurētspējīgākiem ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgū. Mūsu energoefektivitātes atbalsta programmā finansējam dažāda kalibra projektus gan lieliem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, un klientu pieredze rāda, ka šādas - jēgpilnas investīcijas, atmaksājas vienmēr."

Uzņēmējiem dalība forumā ir bez maksas. Tomēr, ņemot vērā, ka vietu skaits klātienes pasākumā ir ierobežots, aicinām uzņēmējus pieteikties laikus.

"Energoforumu 2022" organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Būvniecības kontroles valsts birojs.

Informāciju sagatavoja Sandra Eglīte, ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste. Kontakti: 26577810, sandra.eglite@altum.lv. 

Avots
ALTUM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri