Pārlekt uz galveno saturu

Auto servisi, konditorejas un mājražotāji visaktīvāk pāriet uz bezskaidras naudas pieņemšanu

Baltijas tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji kopš pagājušā gada novembra pircēju maksājumus var pieņemt ar mobilo lietotni savā Android tālrunī vai planšetdatorā. Dati liecina, ka gan tirgotāji, gan klienti inovatīvo risinājumu ir veiksmīgi pieņēmuši un dažu mēnešu laikā ar Citadele Phone POS jau pieņemti maksājumi vairāk nekā 130 000 eiro vērtībā.

Pašlaik risinājumu jau izmanto teju 500 uzņēmēju Baltijā, un Citadele Phone POS lejuplādēts aptuveni 600 mobilajās ierīcēs. Kopējais līdz šim veikto pirkumu apjoms pārsniedz 130 tūkstošus eiro, un aktīvākie šī bezkontakta maksājumu pieņemšanas risinājuma klienti ir ne vien uzņēmēji, kuriem svarīgi pieņemt karšu maksājumus, bet arī pašnodarbinātie, kuri piegādā klientiem preces vai sniedz pakalpojumus.

"Kā jebkuram labam tirgotājam, arī mums ļoti svarīgi ir sekot līdzi klientu vēlmēm un meklēt jaunas iespējas, kā uzlabot klientu servisu, nezaudējot darba ražīgumu. Skaistumkopšanas nozarē viens no gada notikumiem ir Baltic Beauty izstāde, kurā piedalāmies katru gadu, un šoreiz bijām īpaši priecīgi, ka bez papildu budžeta un laika patēriņa varējām klientiem piedāvāt iespēju norēķināties ar karti, turklāt tik inovatīvā veidā. Risinājums ir īpaši noderīgs, jo varam to izmantot gan pasākumos, instalējot to vairākos telefonos, gan ikdienā, piemēram, nodrošinot iespēju samaksāt kurjeram preču piegādes brīdī," uzsver Rolands Dirvēns SIA "ĻIKA J" pārdošanas direktors.

"Dažu mēnešu laikā varam jau novērot vairākas interesantas tendences šī inovatīvā risinājuma izmantošanā. Uzņēmēji, kuri pieņem maksājumus ar Citadele Phone POS lietotni, visbiežāk to dara vairākās ierīcēs. Klientu vidū redzam lielu skaitu pakalpojumu sniedzējus, kuriem jābūt elastīgiem - auto servisus, konditorejas, mājražotājus, kā arī tūrisma objektus un viesu mājas. Tāpat redzam, ka risinājumu labprāt izmanto ne tikai juridiskas personas, bet arī pašnodarbinātie, kuri ražo, tirgo preces vai sniedz pakalpojumus. Tas apliecina, ka risinājums ir sasniedzis tā mērķauditoriju un daudzās nozarēs gan klientu pieredze, gan uzņēmēju ikdiena kļūs arvien ērtāka," uzsver Jānis Mūrnieks, Citadeles privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs.

Viss pieteikšanās process uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem ir pieejams pilnībā attālināti - gan lietotnes lejuplāde, gan, ja nav Citadeles klients, līguma parakstīšana ar banku. Citadele Phone POS ir izstrādāts sadarbībā ar Visa Tap to phone programmu un IT uzņēmumu IBA Group, un tas ir pirmais bankas piedāvātais Visa un Mastercard sertificētais risinājums Baltijā, kas neprasa atsevišķu ierīci maksājumu pieņemšanai.

Īpaša uzmanība lietotnes izstrādē ir pievērsta drošībai, lai pircēji būtu pārliecināti, ka viņu kartes informācija vai ievadītais PIN kods netiek saglabāts pārdevēja telefonā. Citadele Phone POS lietotne tāpat kā Citadeles bankas lietotne neatļauj ekrāna ierakstīšanu, ekrānšāviņa uzņemšanu vai jebkādas citas aizdomīgas darbības. Lietotni nevar instalēt ierīcēs, kurās instalētas nelegālas programmas ar mērķi iegūt datus. Citadele Phone POS pieņem Visa un Mastercard maksājumu kartes, un transakciju apstrādi veic Worldline.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri