Pārlekt uz galveno saturu

Ārlietu ministrija izsludina 2024. gada attīstības sadarbības granta projektu konkursu

Ārlietu ministrija izsludina 2024. gada granta projektu konkursu “Atbalsts attīstības sadarbības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs”. Projektu pieteikumi jāiesniedz elektroniski līdz š.g. 24. februārim plkst. 23.59. Ja projekta pieteikums tiks iesniegts pēc norādītā termiņa, tas netiks vērtēts.

Konkursa mērķis ir atbalstīt attīstības sadarbības projektu īstenošanu attīstības valstīs, lai veicinātu šo valstu sociālo un ekonomisko attīstību.

Konkursa tematiskās prioritātes ir noteiktas katram reģionam un ir balstītas valstu izteiktajās interesēs. Atbalsts tiks piešķirts tādās jomās kā publiskās pārvaldes attīstības un spēju stiprināšana, demokrātiskas līdzdalības veicināšana, uzņēmējdarbības attīstība, dzimumu līdztiesība, atbalsts klimata pārmaiņu mazināšanai, cīņa ar dezinformāciju un digitalizācija.

Projektus iespējams īstenot 2024. un 2025. gadā. Projektu īstenošanai kopējais pieejamais finansējums katrā gadā ir 791 108,50 eiro. Viena attīstības sadarbības granta projekta apjoms ir no 40 000 līdz 100 000 eiro gadā.

Ārlietu ministrija 2024. gada 2. februārī plkst. 11.00 aicina visus interesentus uz informatīvu videokonferenci par projektu iesnieguma sagatavošanas prasībām un vērtēšanas kārtību. Dalība attālinātajā sanāksmē jāpiesaka ne vēlāk kā līdz š.g. 31. janvāra darbdienas beigām, nosūtot sanāksmes dalībnieka vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi uz e-pastu AttistibasSadarbiba@mfa.gov.lv.

Plašāka informācija par konkursu pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā

Avots
ĀM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri