Pārlekt uz galveno saturu

Aicina pieteikties konkursam "Gada preču zīme 2021"

Patentu valde, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Dizaineru savienība aicina līdz šī gada 20.martam pieteikties prestižākajam konkursam rūpnieciskā īpašuma tiesību aizsardzības jomā "Gada preču zīme 2021" nominācijās "Gada preču zīme - Latvijai" un "Gada preču zīme - pasaulei".

Patentu valdes direktors Agris Batalauskis: "Deviņu gadu laikā konkurss "Gada preču zīme" ir kļuvis par nozīmīgu pasākumu gan nozares pārstāvjiem, gan tiem Latvijas uzņēmējiem, kas izvirzījuši par prioritāti rūpnieciskā īpašuma tiesību aizsardzību un reģistrējuši preču zīmes. Aicinām izmantot iespēju un nominēt apbalvojumam savas veiksmīgi veidotās preču zīmes, tādā veidā arī popularizējot savu produktu vai pakalpojumu."

Lai piedalītos konkursā, Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošai preču zīmei iepriekšējā kalendārā gadā jābūt reģistrētai nacionālajā procedūrā, starptautiskajā procedūrā vai kā Eiropas Savienības preču zīmei.

Informācija par konkursa norisi Patentu valdes tīmekļvietnē: https://www.lrpv.gov.lv/lv/konkursa-norise

Konkursa uzvarētāji tiks noskaidroti, ņemot vērā sabiedrības balsojuma rezultātus un žūrijas komisijas vērtējumu. Ir paredzēts, ka apbalvojumi tiks pasniegti Pasaules Intelektuālā īpašuma dienā 2022.gada 26.aprīlī.

Iepriekšējos gados apbalvojumu ir saņēmuši: AS "Rīgas piena kombināts", SIA "Zekants", SIA "Labie koki", Latvijas Nacionālā opera un balets, SIA "Manilla", SIA "MILZU!", Jelgavas novada pašvaldība, SIA "Enogam" ("Gada preču zīme - Latvijai"), AS "SAF Tehnika", "AS PRINTFUL LATVIA", Mārtiņš Barkāns (SIA " "Abavas dārzi"), SIA "Rāmkalni", SIA "Marine Insurance Services", SIA "Latvijas Piens", SIA "Lattelecom", AS "Spodrība" ("Gada preču zīme - pasaulei").

Informatīvs video par konkursu: https://ej.uz/konkursa_GPZ_video.

Informāciju sagatavoja Inguna Gruntiņa. Kontakti: Inguna.Gruntina@lrpv.gov.lv, 67223169. 

Avots
LRPV

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri