Pārlekt uz galveno saturu

Vidzemes inovāciju nedēļa

26.02.2024.
13:45
-
01.03.2024.
12:45
Vidzeme, Latvija
Vidzemes plānošanas reģions

Laikā no 26. februāra līdz 1.martam notiks Vidzemes inovāciju nedēļa 2024. Tās laikā notiks kopumā 35 pasākumi un to saturs būs saistošs visdažādāko nozaru pārstāvjiem: pārtikas preču ražotājiem, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lauksaimniekiem, valsts pārvaldes darbiniekiem, pētniekiem, digitalizācijas speciālistiem un citiem.

Lielākā daļa pasākumu notiks klātienē visā Vidzemē un arī ārpus tās robežām - Rīgā un Siguldā, daļai no tiem varēs pieslēgties attālināti. Dalība - bez maksas.

Šogad inovāciju izvēlēts aplūkot kontekstā ar jēdzienu dažādība, ņemot vērā inovētspējas ciešo saistību ar prasmi un spēju savienot dažādas pieredzes, zināšanas un ambīcijas. Dažādība virmo tur, kur sadarbojas privātais un publiskais sektors, maziem un vidējiem uzņēmumiem ir izdevīgi veidot sadarbību ar pētniecisko sektoru, lai piekļūtu zināšanām un infrastruktūrai, tādejādi paaugstinot savu produktivitāti un konkurētspēju.

Piedāvātais Vidzemes Inovāciju nedēļas saturs būs noderīgs gan zināšanu paplašināšanai, tai skaitā par aktuālo atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai, gan praktiskai rīcībai.

Plašāka informācija par katru pasākumu tīmekļa vietnē https://innovation.vidzeme.lv sadaļā "Pasākumi".

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri