Pārlekt uz galveno saturu

Vēja enerģijas nozares uzņēmumu kontaktbirža 20. aprīlī

17.04.2023.
08:00
-
20.04.2023.
00:00
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā / Enterprise Europe Network (EEN)

No 17.- 20. aprīlim Nīderlandes uzņēmumu delegācija apmeklēs Igauniju un Latviju, lai meklētu sadarbības partnerus, piedalītos Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konferencē un tīklotos kontaktbiržās.

20. aprīlī no pulksten 10.00 līdz 11.45 Rīgā, LIAA telpās norisināsies kontaktbirža, ko organizē Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Nīderlandes attīstības aģentūru (Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Nīderlandē) un Nīderlandes vēstniecību Latvijā.

Kontaktbiržā aicināti piedalīties: vēja enerģijas nozares pārstāvji, uzņēmumi, pētniecība iestādes, jaunuzņēmumi. Latvijas uzņēmumi varēs tikties ar Nīderlandes vadošajiem vēja enerģētikas nozares pārstāvjiem un pārrunāt potenciālās sadarbības iespējas.

Pirms pasākuma obilgāti nepieciešama reģistrācija, kā arī jāizveido savs profils. Pieteikt tikšanās ar citiem dalībniekiem var, izmantojot reģistrācijas vietni: https://trademission-offshore-windenergy-baltic-2023.b2match.io/

Pasākums notiks angļu valodā
Dalība: bezmaksas

Papildu informācijai:
Rita Elste – Tomsone
E-pasts: rita.elste@liaa.gov.lv
Tel.: +371 67039430

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri