Pārlekt uz galveno saturu

Vebināru cikls "Mini Spotlight"

21.08.2023.
19:00 - 21:00
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Vebinārā tiks diskutēts par biznesa iespējām Latvijā un eksporta potenciālu, kā arī iepazīstināts ar Latvijas uzņēmumu veiksmes stāstiem Amerikas tirgū, veicinot Latvijas starptautisko atpazīstamību un ekonomisko sadarbību ar ASV.

Pieteikties pasākumam līdz 21.08.2023. plkst. 18.00 iespējams šeit

Otro vebināru svinīgi atklās ASV vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons un ieskicēs Latvijas un ASV ekonomisko attiecību būtiskākās iezīmes. Pasākuma turpinājumā “Mini Spotlight” klausītājiem būs iespēja arī uzzināt vairāk par Latvijas starptautisko pozicionējumu Mission Latvia, ko prezentēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns. Tas ir stāsts par mūsu cilvēkiem ar misijas apziņu –  talantīgiem, radošiem un gataviem rast risinājumu vissarežģītākajās situācijās. Būtiska loma šajā stāstā ir ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kurus aicinām pievienoties Mission Latvia vēstnešu kopienai.

Šoreiz Latvijas eksporta izcilniekus prezentēs programmatūras testēšanas uzņēmums "TestDevLab" līdzīpašnieks un vadītājs Ervīns Grīnfelds un mārketinga vadītājs uzņēmumā “Printful” Raitis Puriņš. Diskusijas laikā dalībnieki dalīsies ar pieredzes stāstiem par uzņēmumu gaitām ASV tirgū, to sākumu, kā arī eksporta veicināšanas laikā gūtajām atziņām. Vebināra noslēgumā dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus arī tiešsaistē un pārrunāt sadarbības iespējas.

“Mini Spotlight” ir tiešsaistes semināru cikls, kura ietvaros Amerikas latviešu kopienas un ASV biznesa vides pārstāvji tiks iepazīstināti ar Latvijas uzņēmumu pieredzi sadarbībā ar klientiem un partneriem ASV, kā arī tiks prezentēti uzņēmumu produkti un piedāvājums ASV auditorijai, veicinot jaunu klientu piesaisti un ekonomisko sadarbību starp Latviju un ASV.

Cikls "Mini Spotlight" sastāv no 10 vebināriem, kuru norise plānota 2023. un 2024. gadā. Tos rīko sasaistē ar biznesa konferenci "Spotlight Latvia, kas š.g. 21.–22. septembrī notiks Bostonā, ASV, pulcējot ar biomedicīnas, tehnoloģiju un izglītības nozarēm saistītos uzņēmējus un sadarbības partnerus. Šis ir jau otrais vebinārs, nākamie vebināri plānoti drīzumā un vairāk par tiem var uzzināt "The Red Jackets" sociālo tīklu lapās. "Mini Spotlight" organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Latvijas-Amerikas Tirdzniecības kamera (LACC) un Latvijas eksportētāju asociācija "The Red Jackets".

 Otrais "Mini Spotlight" tiešraides vebinārs būs skatāms Zoom platformā, bet pēc tiešraides – speciāli izveidotā Youtube kontā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri