Pārlekt uz galveno saturu

VARAM Digitālās brokastis

28.03.2023.
09:00 - 12:00
Tiešsaistē
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Otrdien, 28. martā, plkst. 9.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rīko tikšanos ar iestāžu pārstāvjiem “Digitālās brokastis”, kurā plašāk informēs par digitālās transformācijas politikas aktualitātēm. Pasākums būs vērojams VARAM  Facebook kontā. 

Ministru prezidents A. K. Kariņš parakstījis VARAM sagatavoto rīkojumu par Digitālās pārveides un pārvaldes modernizācijas tematiskās komitejas izveidošanu, iezīmējot jaunu posmu mūsu valsts digitālās transformācijas procesa norisē. 

VARAM Digitālajās brokastīs ministrs Māris Sprindžuks informēs gan par Digitālās komitejas izveidošanu un tās lomu digitālās transformācijas politikas īstenošanā, gan citām aktualitātēm un nākamajām rīcībām šajā tautsaimniecības attīstībai nozīmīgajā jomā. 

Ministrs Māris Sprindžuks “Digitālās brokastis” iecerējis kā regulāru diskusiju formātu ar citu ministriju un iestāžu vadītājiem, kā arī sadarbības partneriem lai apspriestu digitālās transformācijas politikas aktualitātes un organizatoriskos pilnveidojumus, kā arī uzklausītu un pārrunātu sadarbības aspektus starp VARAM un nozaru ministrijām. 

Pasākuma laikā plānots pārrunāt digitālās transformācijas politikas prioritātes un organizācijas aspektus, koordināciju Latvijas un Eiropas Savienības digitālo mērķu sasniegšanā, kā arī diskutēt par projektu portfeļu pieejas ieviešanu, plānojot 2021.-2027.gada perioda investīcijas. 

Lai īstenotu plašu ekonomikas transformāciju, deklarācija par premjerministra A.K. Kariņa vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību paredz mērķēti pārorientēt darbu piecās savstarpēji cieši saistītās jomās – drošībā, izglītībā, enerģētikā, konkurētspējā, kā arī dzīves kvalitātē, cilvēka un sabiedrības veselībā. Minēto jomu digitālā transformācija ir būtisks nosacījums Ministru kabineta izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Nozīmīgs instruments Latvijas ekonomikas un sabiedrības digitālajā pārveidē ir Digitālās transformācijas pamatnostādnes 2021.– 2027. gadam, kas balstās uz vīziju izveidot mūsdienu tehnoloģiju izmantošanā balstītu modernu dzīves telpu un attīstīt sabiedrības spējas labklājību un tautsaimniecības izaugsmi veidot efektīvi, pielietojot digitālo tehnoloģiju iespējas, kā arī attīstot radošo potenciālu. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri