Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt 2023

19.10.2023.
W3WX+P5 Rīga, Rīgas pilsēta, Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā dalīsies spilgtākie Latvijas uzņēmēji un mākslinieki. Konference notiks 19. oktobrī, klātienē starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, pulcējot 6000 drosmīgākos un uzņēmīgākos jauniešus no visas Latvijas.

Šogad #UzdrīkstiesUzvarēt veiksmīgi uzņēmēji, jauno tehnoloģiju pazinēji un radošo industriju pārstāvji dalīsies ar savu pieredzi, panākumiem un padomiem, iedvesmotu ļauties jauno tehnoloģiju iespējām, sekmīgi pielāgoties izmaiņām biznesa pasaulē un sabiedrībā.
Vairāk par konferenci iespējams uzzināt šeit: https://jalatvia.lv/uzdriksties-uzvaret

Pasākumā dzirdēsiet šādus iedvesmas stāstus:

  • Kā kļūt par miljonāru 25 gadu vecumā izstāstīs iPhone Photography School izveidotājs Emīls Pakārklis,
  • Antarktīdas karaliene Evija Reine izstāstīs, kādi izaicinājumi jāpārvar, lai noskrietu maratonu visos pasaules kontinentos,
  • Agency JR dibinātāji Reinis Valters Krūmiņš un Jēkabs Rihards Ansons izstāstīs kā uzreiz pēc vidusskolas izveidot pasaules līmeņa digitālā mārketinga aģentūru,
  • Par biznesu un radošumu runās neskaitāmu starptautisku apbalvojumu ieguvēja, košu pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, kuras portfolio ir tādi projekti kā nepieradinātās vakariņas, spoguļnamiņš virs Abavas upes, peldošā sala Mordangas ezerā un vēl, un vēl, un vēl!
  • 2022. gada Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma “Soilnetic” komanda dalīsies savā pieredzē, veidojot tehnoloģiju produktu un pārstāvot Latviju Gen-E festivālā Turcijā
  • Par pieredzi JA Latvia Līderu programmā stāstīs “Spotloc” pasākumu aplikācijas izveidotājs Roberts Legzdiņš un “Liepāja Grafiti Fest” rīkotāja Tīna Bule.
  • Solis līdz pjedestālam – Dairis Bertāns, Latvijas basktebola izlases kapteinis, VEF Riga basketbolists un Jānis Gailītis, VEF Riga galvenais treneris, Latvijas basketbola izlases trenera palīgs atklās veiksmes formulu panākumiem.

#UzdrīkstiesUzvarēt rīkotāji Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia priecājas, ka pēc diviem neklātienes un tiešsaistes pasākumu gadiem #UzdrīkstiesUzvarēt atgriežas pilnvērtīgā klātienes formātā, kur līdztekus konferences programmai ikviens apmeklētājs varēs iegūt vērtīgu informāciju organizāciju un uzņēmumu informatīvajos stendos, iegūt jaunus kontaktus un iedvesmu sava uzņēmuma attīstīšanai.

Pasākums tiek īstenots LIAA projektā "Inovāciju motivācijas programma", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta "Swedbank" un Rīgas Tehniskā universitāte.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri