Pārlekt uz galveno saturu

Ūdeņraža un atjaunojamo energoresursu hakatons “Hydrogen X Future Hackathon”

06.10.2023.
-
08.10.2023.
Ķengaraga iela 8, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063, Latvija
Latvijas Universitāte

No 6. līdz 8. oktobrim Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI), Ķengaraga ielā 8, sadarbībā ar vadošiem Latvijas uzņēmumiem un organizācijām, notiks starptautisks hakatons “Hydrogen X Future Hackathon”, kas veltīts šobrīd aktuālajai ūdeņraža tematikai un atjaunojamajiem energoresursiem. Hakatona galvenā balva – 3000 EUR!

Piedalies hakatonā un esi daļa no nākotnes, enerģijas risinājumus atrodot kopā ar “Latvenergo”, starptautisko lidostu “Rīga”, Rīgas brīvostas pārvaldi un biedrību “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”, kuri ir sagatavojuši izaicinājumus īpaši šim pasākumam:

• “Pakalpojumi, biznesa modeļi un tehnoloģijas AS “Latvenergo” ūdeņraža biznesam”

• “Maza izmēra H2 ieleja”

• “Ūdeņraža izmantošanas un komercializācijas iespējas Rīgas ostā”

• “Biznesa modelis Zaļajam Amonjakam Latvijā un Eiropā”

Hakatonu atbalsta arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja radošā un inovatīvā gaisotnē attīstīt savas idejas, sastapt domubiedrus, kā arī gūt vērtīgas zināšanas un paplašināt savu kontaktu tīklu, tiekoties ar pieredzējušiem mentoriem un nozares profesionāļiem.

Hakatona dalībniekiem, izmantojot pasākuma digitālo platformu, būs iespēja veidot komandas, atrast mentorus un strādāt pie savu ideju realizācijas tiešsaistes vidē ne vien hakatona laikā, bet arī pirms tā.

Hakatona pirmajā dienā dalībnieki veidos komandas, kopā ar mentoriem tās attīstot, lai pasākuma noslēgumā, 8. oktobrī – Ūdeņraža un degvielas šūnu dienā – prezentētu potenciāli komercializējamu rezultātu saistībā ar ūdeņradi kā nākotnes enerģijas avotu, kas ļautu veicināt oglekļa neitrālu kursu Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Pasākumā būs arī klausāmas ekspertu lekcijas, kurās hakatona dalībnieki varēs uzzināt par produkta komercializācijas ciklu – no idejas līdz gatavam un pārdodamam produktam, tāpat īpaša uzmanība tiks veltīta akseleratoru un jaunuzņēmumu videi Latvijā.

Dalība “Hydrogen X Future Hackathon” ir bez maksas.

Pieteikšanās pasākumam līdz 29. septembrim.

Hakatonu organizē LU CFI un LU CFI Fonds.

Pasākuma partneri: AS “Latvenergo”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, Rīgas brīvostas pārvalde, biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” (projekts “BalticSeaH2”).

Vairāk informācijas par “Hydrogen X Future Hackathon” norisi, izaicinājumiem un reģistrācija dalībai pasākumā: bit.ly/h2future2023 .

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz info@cfi.lu.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri