Pārlekt uz galveno saturu

Tirdzniecības misija Bostonā

11.06.2023.
-
17.06.2023.
Bostona, Amerikas Savienotās Valstis
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā Bostonā, ASV 2023. gada 11.-17. jūnijā, lai apmeklētu trīs Bostonā nozīmīgus tehnoloģiju pasākumus: “TECHSPO”, “Drive your business with AI & Machine learning”, kā arī “Boston Cybersecurity Conference”. Šie trīs pasākumi apvieno programmētājus, mārketinga speciālistus, tehnoloģiju nodrošinātājus, dizainerus, inovatorus un popularizētājus, kas vēlas noteikt tempu mūsdienu modernajā tehnoloģiju pasaulē.

Šo pasākumu dalībniekiem ir iespēja parādīt savus uzņēmumus tūkstošiem patērētāju, visaugstākā kalibra investoriem, preses pārstāvjiem, pieprasītiem talantiem un tehnoloģiju entuziastiem. Bostonā tiek konstruēti jaunākās paaudzes roboti, kas slaveni visā pasaulē. Esiet gatavi iedvesmoties, būt pārsteigti un izglītoti par to, kā šīs jaunās tehnoloģijas ietekmēs jūsu biznesu nākotnē!

Dalībai tirdzniecības misijā aicinām piedalīties sekojošu nozaru uzņēmējus, tai skaitā tos, kas pārstāv drošības un aizsardzības industrijas:

 1. IT (programmēšana, kiberdrošība, mākslīgais intelekts);
 2. elektronika;
 3. robotika.

Provizoriskā programma:

10.06. Avioreisi uz Bostonu, ASV.

11.06. Ierašanās Bostonā, tikšanās ar LIAA Ārējās Ekonomiskās pārstāvniecības vadītāju ASV, Bostonā Reini Sīpolu. Tirdzniecības misijas programma prezentācija, pārrunas.

12.-13.06. Dalība Boston TechSpo, B2B tikšanās izstādes ietvaros: TECHSPO Technology Expo

13.06. Dalība AI pasākumā Drive Your Business with AI & Machine Learning, Tue, Jun 13, 2023 at 1:00 PM | Eventbrite

14.06. Tikšanās ar Bostonas, ASV uzņēmumiem IT (software, AI, cybersecurity, AdTech, MarTech, SaaS technologies), elektronikas, robotikas sektoros.

15.06. Dalība Boston Cybersecurity Conference Boston Cybersecurity Conference | Data Connectors

16.06. Tikšanās ar Bostonas ASV uzņēmumiem IT (software, AI, cybersecurity, AdTech, MarTech, SaaS technologies), elektronikas, robotikas sektoros.

17. jūnijs- Avioreisi uz Latviju.

Ieguvumi piedaloties:

 • biznesa kontakti ar ASV uzņēmumu un institūciju pārstāvjiem;
 • informācija par ASV tirgu un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem,
 • kontakti ar Latvijas delegācijas dalībniekiem.

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

 • Aviobiļešu izmaksas;*
 • Viesnīcas izdevumi;
 • Vietējā transporta izdevumi (taksometrs, sabiedriskais transports u.tml.);
 • Ieejas maksas pasākumos 20-150 USD robežās.

* (ja uzņēmums atbilst de minimis atbalsta saņemšanas kritērijiem, tad ne vairāk kā 3 uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams atgūt transporta izdevumus 80 % apmērā);

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumi dalībai tirdzniecības misijā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem, līdz ar to lūgums ļoti precīzi norādīt visu pieprasīto informāciju. Atlases kritēriji pieejami šeit

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā. Līgumu un maksājuma pieprasījums jāiesniedz LIAA ne vēlāk kā līdz 2023.gada 31. augustam.

Uzņēmumiem, saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi. 

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.  

Pieteikties pasākumam līdz 08.05.2023. plkst. 23.59 LIAA mājas lapā.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
 1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
 2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
 3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri