Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: Preses relīzes ABC

28.02.2024.
10:00 - 11:45
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tiešsaistes seminārā par preses relīžu veidošanu.

Noslēgta sadarbība, jauns produkts tirgū, uzņēmuma dalība iespaidīgā pasākumā – kā to paziņot presei? Kāda ir iedarbīgas preses relīzes sagatavošanas formula? Ar ko sākt, ja preses relīžu rakstīšana nav Tava ikdiena?

Lektore: Vita Stiģe-Škuškovnika, dažādības un komunikācijas eksperte, satura veidotāja, lektore, PhD pretendente. Vitai ir vairāk kā 15 gadu darba pieredze sabiedriskajās attiecībās un komunikācijā, vairāk kā 20 gadu pedagoģiskā, metodiskā un administratīvā darba pieredze augstākajā un interešu izglītībā, vairāk kā piecus gadus Vita vadījusi vienu no prestižākajām privātajām koledžām Latvijā. Kopš 2022. gada Vita attīsta savu uzņēmējdarbību, darbojoties dažādības un komunikācijas jomā. Vita izstrādā disertāciju par dažādības vadību un iekļaujošas darba vides veicināšanu, ir Instagram profila @dzivebezberniem autore un satura veidotāja, atbalsta kopienas sievietēm, kuras piedzīvo negribēto bezbērnotību, attīstītāja Latvijā. Uzzināt vairāk: linktr.ee/vitastige.

Semināra viesis no ziņu aģentūras LETA datu pakalpojumu attīstības vadītājs, Ivars Svilāns, dalīsies ar principiem, kurus ziņu redaktori ievēro, lai izlemtu publicēt vai ne uzņēmēju iesūtītās relīzes. 

Semināra noslēgumā dalībnieki saņems iepriekš sagatavotu preses relīzes sagatavi, ko izmantot relīžu gatavošanā kā paraugu. Preses relīze tiks pārtulkota vācu valodā, lai vienkāršotu galvenās ziņas nodošanu mājaslapā www.investinlatvia.de, kas pieejama vācu valodā un kuru aktīvi izmanto LIAA Pārstāvniecību vadītāji Austrijā un Vācijā.

Semināra darba valoda: latviešu

Pasākums norisināsies tiešsaistē Zoom platformā (saite tiks nosūtīta 1 dienu pirms semināra). Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv. sadaļā “Materiāli”

Dalība: bez maksas

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī. Jautājumus būs iespēja uzdot arī semināra laikā.

Pieteikšanās obligāta platformā Business.gov.lv līdz 27. februāra plkst. 15.00.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri