Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs par tehniskās dokumentācijas sagatavošanu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai

23.10.2023.
Tiešsaistē
Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija
Attīstības finanšu institūcija Altum

Šā gada 23. oktobrī Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Tehniskās dokumentācijas sagatavošana”.

Vebināra mērķis ir informēt dzīvokļu īpašniekus un namu pārvaldniekus par nepieciešamo tehnisko dokumentāciju daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas procesā un ieteikumiem tās kvalitatīvai sagatavošanai.

Vebināra laikā eksperti informēs par to, kam pievērst uzmanību, īstenojot dzīvojamo māju energoefektivitātes projektus un kvalitatīvu projektu vadību, kā arī par ieteikumiem energoauditu sagatavošanā, ēku tehnisko apsekošanu, elektronisko sakaru gaisvadu ārējo inženiertīklu problemātiku un sekmīgas sadarbības veidošanu ar projektētajiem un būvniekiem.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, AS “Sadales tīkls”, AS “Gaso”, SIA “Ādažu namsaimnieks” u.c. eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē. Nākamie pasākumi būs š.g. 6. un 21. novembrī par daudzdzīvokļu ēku fasāžu siltināšanas tehniskajiem risinājumiem un inženiertīklu atjaunošanas risinājumiem. Informācija šeit. Vebināri tiek organizēti informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.

Atgādinām, ka “Attīstības finanšu institūcijā “Altum”” var pieteikties Atveseļošanas fonda atbalsta saņemšanai daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai un pārejai uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu. Vairāk informācijas Altum mājas lapā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri