Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs par Eiropas Inovāciju Padomes programmu jaunumiem

20.09.2023.
11:00 - 12:00
Tiešsaistē
Latvijas Zinātnes padome

Aicinām pieteikties vebinārām 20. septembrī, 11.00-12.00 par EIC (Eiropas Inovāciju Padomes) programmu jaunumiem. Apvārsnis Eiropa Nacionālais Kontaktpunkts kopā ar LIAA (Lat.tech) sniegs informāciju par 2023. gada veiktajām izmaiņām programmās kā arī atbildēs uz jautājumiem.

  • EIC programmai ir 3 apakšprogrammas: Pathfinder (TRL1-4), Transition (TRL 5-6), Accelerator (TRL 5-9). EIC ir visinovatīvais EK atbalsta instruments, lai finansētu zinātnē balstītās inovācijas, kas nākotnē mainīs ierasto tirgu. Inovāciju finansējums ir pieejams Konsorcijiem (Pathfinder un Transition) un Individuāliem uzņēmumiem (Transition un EIC Accelerator).

Pasākums būs noderīgs projektu attīstītājiem, kas palīdz piesaistīt finansējumu inovācijām, pētniecības iestādēm, maziem un vidējiem uzņēmumiem, jaunuzņēmumiem, zinātnes komercializācijas ekspertiem utml.

Vairāk par programmu: https://eic.ec.europa.eu/index_en

Piereģistrēties vebināram: https://shorturl.at/kmD68

Informāciju sniegs Marija Plotniece (Apvārsnis Eiropa, EIC NKP) un Egita Aizsilniece-Ibema ( LIAA tehnoloģiju pārstāvniecības vadītāja, EIC NKP).

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri