Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes seminārs: “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Finansējums un lēmumu pieņemšana”

09.10.2023.
10:00 - 12:00
Tiešsaistē
Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija
Attīstības finanšu institūcija Altum

Šā gada 9. oktobrī Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Finansējums un lēmumu pieņemšana”. Pasākuma mērķis ir informēt atbalsta saņemšanas iespējām un nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai.

Vebinārā Altum eksperti atgādinās par 9 praktiskiem soļiem no iedzīvotāju idejas līdz atbalsta līgumam, bet Centrālās finanšu līgumu aģentūras pārstāve pastāstīs par ES fondu atbalsta saņemšanas iespējām apkures iekārtu nomaiņai.

Pasākuma laikā uzzināsiet arī par lēmumu pieņemšanas procesu, kā arī banku nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas projektiem. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties arī ar konkursa « Energoefektīvākā ēka Latvijā 2023 » laureāta pieredzes stāstu - daudzdzīvokļu ēkas Rīgā, Kartupeļu ielā 19, ceļu līdz ēkas atjaunošanai.

Vebinārā piedalīsies Attīstības finanšu institūcija Altum, Rīgas enerģētikas aģentūras, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Finanšu nozares asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.   Šis ir pirmais vebinārs no vairāku pasākumu cikla, kas šajā rudenī tiks organizēti par dažādiem aktuāliem jautājumiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai. Pasākums tiek organizēts informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri