Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes pasākums “Latgales diena 2023”

08.11.2023.
18:00 - 20:00
Tiešsaistē
Latgales plānošanas reģions

Tā ir vieta, kur jūt.

Pasaules līmeņa māksla, kas iedvesmo un sniedz spēku jaunām idejām.

Tā ir vieta, kur dara.

Veiksmīga uzņēmējdarbība, kas atzīta un augsti novērtēta ārpus mūsu robežām.

Tā ir vieta, kur rada.

Sevis apzināšana un tradīciju laikmetīga turpināšana no paaudzes paaudzē.

Latgale – vienmēr laba ideja!

Šī gada 8. novembrī Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina sagaidīt patriotiskāko mēnesi Latvijas vēsturē ar vērienīgu tiešraides pasākumu “Latgales diena 2023”, kas no pl. 18.00 būs skatāms Delfi Live un Latgales plānošanas reģiona Facebook lapā translācijā no “Fantadroma” Teikuma Rīgā.

Pasākuma laikā izzināsim Latgales čaklo mājražotāju un talantīgo amatnieku piedāvājumus, iepazīsimies ar drosmīgiem Latgales uzņēmējiem,  godināsim Latgales uzņēmējdarbības centra organizētā konkursa “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2023” laureātus, izbaudīsim jestro Turku sievu apdziedāšanu, iegrimsim Ilonas Bageles, Daiņa Skuteļa un citu mākslinieku priekšnesumos, kā arī ļausimies pasākuma vadītāju – digitālā satura autora Laura Zalāna un atraktīvās saimnieces Vijas Kudiņas uzburtajai atmosfērai!

“Latgales diena” ir pasākums, kas jau trešo gadu kļūst par Latgales plānošanas reģiona gada nogales vērienīgāko notikumu. Tas ir veltīts Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un Latgales kā tūrisma galamērķa prezentēšanai, jo Latgale tā ir vienmēr laba ideja.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama Latgales plānošanas reģiona mājaslapā

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri