Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes kontaktbirža: “Meet the Buyer – Climate Neutral Building Installations”

29.05.2023.
08:00
-
30.05.2023.
17:00
Tiešsaistē
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā / Enterprise Europe Network (EEN)

Šī tiešsaistes kontaktbrirža piedāvā ēku tehniskās instalācijas produktu un sistēmu piegādātājiem iespēju tikties ar pircējiem – nekustamo īpašumu īpašniekiem un celtniekiem – kuri meklē klimatneitrālus risinājumus. Pēc kontaktbiržas 10 pakalpojumu sniedzēji tiks uzaicināti apmeklēt Gēteborgu 11.oktobrī, lai klātienē tiktos. 

Tiek meklēti produkti un sistēmas ar šādām funkcijām:

  • Samazināta ietekme uz klimatu no produkta stadijas (A1-A3 LCA) vismaz par 50 %
  • Augsts otrreizējās pārstrādes saturs
  • Atkārtoti izmantoti produkti
  • Liels bioloģisko materiālu īpatsvars
  • Cirkulārie pakalpojumi, piemēram, instalācijas produktu restaurācija/modernizācija (tualetes sēdekļi un izlietnes, apgaismes ķermeņi u.c.

Pirmais solis sākas ar tiešsaistes kontaktbiržu “Iepazīstieties ar pircēju” 29.–30. maijā. Jums būs iespēja satikt pircējus – īpašumu īpašniekus un būvniekus, kuri meklē klimatneitrālus risinājumus. Pēc tam pircēji izvērtēs un atlasīs līdz 20 pakalpojumu sniedzējiem otrajam posmam – Biznesa dienai Gēteborgā 11. oktobrī.

11. oktobra Biznesa dienā, uzņēmumi varēs prezentēt savus risinājumus un veidot attiecības ar pircējiem. Būs arī prezentācijas, izstāde, klātienes tikšanās, mācību ekskursija un, protams, tīkošanas pasākumi.

Trešais un pēdējais solis ir pārbaudīt un novērtēt risinājumus gaidāmajos instalācijas objektos. Gēteborgas pilsētai ir svarīgi atrast risinājumus, kas atbilst tās ambiciozajiem mērķiem līdz 2030. gadam samazināt ietekmi uz klimatu par 90%.

Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 26.maijam meklējama šeit:  https://climate-neutral-building-installations.b2match.io/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri