Pārlekt uz galveno saturu

TEKTiTE: Digital Economy 2023 – tiešsaistes izstāde un kontaktbirža Dienvidkorejā 28.-31.03

28.03.2023.
-
31.03.2023.
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

No 28. līdz 31. martam Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) partnerorganizācija Dienvidkorejā DeltaTech-Korea organizē tiešsaistes tehnoloģiju pasākumu, kura laikā norisināsies arī kontaktbirža.

Izstādē varēs bez maksas izstādīt savus tehnoloģiskos risinājumus, piedalīties dažādu jomu konferencēs, kā arī tīkloties ar start-up uzņēmumiem, tehnoloģiju jomu pārstāvjiem, globāla mēroga uzņēmumiem. Ir iespējams arī izvietot pārdošanas/pirkšanas piedāvājumus, kā arī cita veida sadarbības pieprasījumus.

TEKTiTE pasākumā tiks pārstāvētas sekojošas jomas: viedās pilsētas, rūpnīcas, mājas, saimniecības, videi draudzīgas tehnoloģijas, nākotnes mobilitāte un veselības aprūpe.

Pasākuma laikā norisināsies arī darbnīcas sekojošās jomās: mobilitāte, veselības aprūpe, vide, viedās pilsētas. Darbnīcu laikā dalībnieki varēs piedalīties diskusijās un savā starpā tīkloties.

Detalizētāka informācija un pieteikšanās šeit: https://digitaleconomy.tektite.kr/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri