Pārlekt uz galveno saturu

Rīgā notiks starptautisks ilgtspējas forums "Extra Mile Forum"

09.02.2024.
09:00 - 18:00
Hanzas iela 16A, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1045, Latvija
Extra Mile Forum

2024.gada 9.februārī Rīgā pirmo reizi norisināsies starptautisks ilgtspējīga biznesa un ekonomikas forums "Extra Mile Forum", kurā piedalīsies dažādu valstu ilgtspējas eksperti un profesionāļi, lai veidotu zināšanu un pieredzes apmaiņu, kā arī veicinātu jaunas sadarbības iespējas.

Starp vairākiem pasaules līderiem ilgstpējas jomā, pirmo reizi Latvijā foruma ietvaros ar savu pieredzi un redzējumu uzstāsies arī pasaulslavenā "virtuļa ekonomikas" modeļa izstrādātāja, ekonomiste un grāmatas "Doughnut Economics: Seven Ways to Think Like a 21st-Century Economist" autore Keita Ravorta (Kate Raworth).

Foruma ietvaros atpazīstamu ilgtspējas ekspertu vadībā norisināsies vairākas izglītojošas lekcijas, interaktīvas meistarklases un paneļa diskusija, kuru uzsvars būs vērsts uz dažādu inovatīvu ilgtspējas ideju ieviešanu uzņēmējdarbībā, kas risina ne tikai globālas ar vidi un klimata pārmaiņām saistītas problēmas bznesā un ekonomikā, bet arī veicina uzņēmumu konkurētspēju un lielāku ekonomisko ietekmi.

"Extra Mile Forum" pirmajā daļā notiks izglītojošas un iedvesmojošas sarunas par tēmām, kas svarīgas jebkuram uzņēmējam un profesionālim - pasaules ilgtspējas līderi dalīsies pieredzē par inovāciju un mūsdienu tehnoloģiju lomu biznesa transformācijā ilgtspējas virzienā, skaidros, kas visbūtiskāk ietekmē zemu oglekļa emisiju attīstību un kā veicināt masveidīgu transformāciju uz ilgtspējīgu dzīvesveidu, kā arī citām tēmām.

Foruma otrajā daļā tiks organizētas praktiskas meistarklases, kā uzņēmumiem ieviest vidi saudzējošus risinājumus, izzinās oglekļa kredītu ietekmi uz nākotnes biznesa ilgtspēju, kā arī apspriedīs Korporatīvās ilgtspējas ziņošanas direktīvā jeb CSRD ietverto prasību ietekmi uz uzņēmējdarbību, izaicinājumus un iespējas. Savukārt "Extra Mile Forum" expo zona iekļaus vadošos uzņēmumus no Latvijas un citām valstīm.

"Extra Mile Forum" norises vieta - "Hanzas Perons" (Hanzas iela 16A, Rīga). Pasākums notiks angļu valodā.

Plašāka informācija par forumu: www.extramileforum.com.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri