Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs un kontaktbirža Norvēģijas enerģētikas asociācijas vizītes ietvaros

06.09.2023.
13:00 - 16:30
Reimersa iela 1, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas uzņēmumi, kuri ir ieinteresēti atkrastes (off-shore) vēja enerģijas nozarē, aicināti pieteikties dalībai Norvēģijas Enerģētikas asociācijas (NORWEP) vizītē Rīgā, kas klātienē norisināsies šā gada 6. septembrī. Vizītes laikā notiks informatīvs seminārs par aktualitātēm Latvijas un Norvēģijas atkrastes vēja enerģijas nozarē, kā arī kontaktbirža starp abu valstu uzņēmumiem. Pasākumi norisināsies viesnīcā Radisson Blu Rīdzene (Reimersa iela 1, Rīga).

Vizīti organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar NORWEP, Latvijas Vēja enerģijas asociāciju, ELWIND projektu, Norvēģijas vēstniecību, Norvēģijas Tirdzniecības kameru Latvijā un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā.

Atkrastes vēja enerģijas projektu attīstība ir stratēģiski nozīmīgs solis enerģētiskās neatkarības stiprināšanā, kā arī izvirzīto klimata mērķu sasniegšanā. Norvēģija ir viena no pasaulē vadošajām valstīm enerģētikas un jūrniecības nozarēs, tādēļ vizītes laikā norvēģu delegācija dalīsies savā pieredzē atkrastes vēja enerģijas projektu plānošanā un īstenošanā. Līdztekus informatīvam semināram par atkrastes vēja enerģijas projektu aktualitātēm abu valstu uzņēmumiem būs iespēja piedalīties kontaktbiržā un iegūt jaunus sadarbības partnerus.

Norvēģijas delegācijas uzņēmumi

Pieteikties pasākumam līdz 31.08.2023. plkst. 23.59 šeit.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri